ALKÜ'de başarılı operasyon

Tavsiye üzerine geldiği ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşan Meryem Daver, hastane yönetimine teşekkür etti

ALKÜ'de başarılı operasyon
banner404

KARACİĞERİNDE büyük bir kist olan Meryem Daver (45), şifayı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde buldu. Birçok hastanede ameliyat tarihinin ileri bir tarihe atılmasının ardından tavsiye üzerine Öğretim Üyesi Dr. Hasan Çalış ile iletişime geçen Daver, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2 gün içerisinde ameliyat olarak servise yatırıldı. Ameliyat sonrası servisinde hastasını ziyaret eden Dr. Çalış, başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiklerini ve bu tür ameliyatların bundan sonra da artarak devam edeceğini belirtti. Çalış, "Hastamızın karaciğerinde çok büyük bir kist vardı. Tehlikeli bir ameliyattı. Bize başvurmasının ardından hemen tahlillerini yaparak kendisini operasyona aldık. Şu anda sağlığı oldukça iyi. Hastanemizde bu tür ameliyatları başarılı bir şekilde yapmaktayız. Hastalarımızın artık bu tür ameliyatlar için ilçe dışına gitmesine gerek yok. ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak başarı grafiğimiz her geçen gün artıyor. Hastanemiz büyüdükçe sağlık hizmetimizin çeşitliliği de artmakta buda biz hekimleri oldukça mutlu etmektedir" dedi.
'HASTANE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİZ'
Meryem Daver'in kızı Hafize Şen ise, zorlu bir süreçten sonra annesinin eski sağlığına kavuşmasının mutluluğunu yaşadığını belirtti. Şen, "Anamur’dan tedavi için en son ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvurduk ve şifayı burada bulduk. Annemin çok kısa süre içersin de ameliyata alınması bizleri çok mutlu etti. Doktorumuz başta olmak üzere hastane yönetime ve tüm sağlık çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir özkan
kadir özkan - 9 ay Önce

Doktorumuzu ve sağlık ekibini tebrik ediyor,başarıların daim olmasını diliyorum.Allah sağlık ve mutluluk versin.

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479