En güzel Ramazan Bayramı mesajları 2018

2018 Ramazan Bayramı için en güzel bayram mesajları

En güzel Ramazan Bayramı mesajları 2018
banner404

BAYRAM mesajları, sevdiklerinizi mutlu etmek adına güzel bir araç olacaktır. Onbir ayın sultanı olan Ramazan ayının sona ermesi ile birlikte ülke genelinde bayram namazının kılınmasının ardından Ramazan Bayramı kutlanmaya başlandı. İslam alemi için önemli bayramlardan biri olan Ramazan Bayramı'nda sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel bayram mesajlarını sizler için derledik. İşte en güzel ve anlamlı kısa Ramazan Bayramı mesajları;

RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2018

* Bu mübarek günlerin İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz eder, hepinizin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.

* Mübarek Ramazan Bayramınızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık alemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah' tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.

* Bu güzel günlerin, ülkemizin ve tüm insanlığın huzuruna ve barışına vesile olmasını diliyorum. Sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu ve güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle...

* Ramazan Bayramı'nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Yüce Allah'tan diliyorum.

* Barış ve huzurun hakim olduğu, kan ve gözyaşından uzak bir bayram olması temennisiyle, tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

* Tüm milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlar, bayramın huzur, hoşgörü, sağlık ve esenliklere vesile olmasını dilerim.

* Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

* Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle...

* Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

                  YORUM EKLE
                  SIRADAKİ HABER

                  banner516

                  banner470

                  banner452

                  banner449

                  banner481

                  banner472