Lonicera'da görkemli nişan

Diş Hekimi Oğuzhan Bayır, Edebiyat Öğretmeni olan sevgilisi Aysu Kozan ile nişanlandı. Çiftin Lonicera Resort & Spa Otel'de yapılan renkli nişan törenlerine çok sayıda davetli katıldı 

Lonicera'da görkemli nişan
banner404

* Fotoğraflar: Kadir Ersoy - Foto Erenler

HER ikisi de emekli öğretmen olan Havva ve Osman Bayır çiftinin MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan oğulları Diş Hekimi Oğuzhan Bayır, Yıldız ve Şükrü Kozan çiftinin TED Alanya Koleji'nde edebiyat öğretmeni olarak görev yapan kızları Aysu Kozan ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çift için Türkler'deki Lonicera Resort & Spa Otel'de görkemli bir tören düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı nişanda neşe ve mutluluk hakimdi. 

‘ÖMÜRLÜK OLSUN’ 
Düğünün davetlileri arasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya İlçe Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı da vardı. Çiftin yüzüklerini birlikte takan Yücel ve Çakmaklı, "Mutluluğunuz ömürlük olsun" diyerek Aysu ve Oğuzhan'ı tebrik etti. Yüzük merasiminin ardından başlayan coşkulu eğlence, davullu zurnalı bir şölene dönüştü. Geç saatlere kadar devam eden nişan töreninde vur patlasın çal oynasın bir eğlence yaşandı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479