Coşkulu kutlama

Dim Medya A.Ş, Yeni Alanya'nın 51., Alanya'nın yeni nesil televizyon kanalı Dim Web TV'nin 1. kuruluş yıldönümlerini görkemli bir törenle kutladı. Shaman Dans Grubu ve ünlü sanatçı Neco'nun sahne aldığı muhteşem geceye Türkiye'nin dört bir yanından Türk basınının çoğu GC Başkanı 48 önemli ismi de katıldı

Coşkulu kutlama
banner404
HABERİN GALERİSİ
Coşkulu kutlama

Coşkulu kutlama

MUHTEŞEM Alanya manzarası ile ünlü Bektaş Mahallesi, Tavşandamı Mevkii'ndeki The Rabbit Cafe&Restoran, önceki gece Dim Medya A.Ş'nin görkemli kutlamasına sahne oldu. 
Dim Medya A.Ş, Yeni Alanya'nın 51., Alanya'nın yeni nesil televizyon kanalı Dim Web TV'nin 1. kuruluş yıldönümlerini coşkulu bir şekilde kutladı. Renkli gecenin onur konukları ise Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu oldu. '51 Yılda 51 Yeni Alanya Sergisi'nin açılışı ile başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti. 

SHAMAN DANSÇILARI BÜYÜLEDİ 
Dim Medya A.Ş'nin gurur gecesinde Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü dans topluluğu Shaman Dans Theatre sahne aldı. Yaklaşık 1 saat süren şovları ile kendilerini izleyenleri adeta büyüleyen Shaman dansçıları, hazırladıkları kareografi ile davetlileri adeta büyülediler. 

NECO MÜZİK ZİYAFETİ ÇEKTİ 
The Rabbit'teki eğlenceli geceye damga vuran sanatçı ise Neco oldu. Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü sanatçı, kendisini dinleyenlere unutulmaz bir konser verdi. Hazırladığı Türkçe ve yabancı şarkı repertuarı ile kulakların pasını silen Neco, zaman zaman yaptığı esprilerle de davetlilere kahkaha attırdı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 00:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479