banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Başkan Yücel'den 'Süperstarlı' il mesajı

19. Alanya Turizm ve Sanat Festivali, önceki akşam yapılan Ajda Pekkan konseri ile son buldu. 73 yaşında olmasına rağmen sergilediği performansla beğeni toplayan başarılı sanatçı, kendisini izleyenlere "Yaş 70 ama iş bitmemiş" dedirtti

PORTAKAL 19.06.2019, 10:15 19.06.2019, 10:19 Melike Temir
Başkan Yücel'den 'Süperstarlı' il mesajı
banner404

ALANYA Belediyesi tarafından bu yıl 19. kez düzenlenen Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, üçüncü ve son gününde önce DJ Haluk Sarıtaş’ı ardından ise Türk pop müziğinin efsane ismi Süperstar ünvanlı Ajda Pekkan’ı ağırladı. Birbirinden güzel şarkılarla alanı dolduran on binlerce müziksevere coşku dolu anlar yaşatan Pekkan, geç saatlere kadar süren performansıyla adeta müzik ziyafeti verdi.
SÜPERSTARLI 82 MESAJI
Süperstar Ajda Pekkan’a üzerine resminin işlendiği su kabağı hediye edip çiçek veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, geride kalan iki günde sahne alan Bülent Ersoy ve Yalın’a olduğu gibi Süperstar Pekkan’a da 82 numaralı Alanyaspor forması hediye etti. Başkan Yücel, "Süperstarımızla da buradan vilayet olma arzumuzu bir kez daha dile getirmek istiyorum" dedi.

TAÇ, AJDA PEKKAN'IN OLDU
Alanya Belediyesi İpek Kozası Atölyeleri’nde hazırlanan kozadan yapılma taç da Başkan Yücel’in eşi Yıldız Yücel tarafından Süperstar Ajda Pekkan’a takdim edildi. Yıldız Yücel, "Alanyamızın artık Süperstar bir kraliçesi var" diye konuştu. Pekkan da kendisine sunulan hediyelerden dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade ederek Başkan Yücel ve eşi Yıldız Yücel’e teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Mehmet 2 ay önce
1999 nüfüs sayımı sonucu il olmayı hak eden Alanya'nın il olmasını engelleyen MHP olmasına rağmen şimdi utanmadan 82 rakamının peşinden koşuyorlar.