banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Yurdakul'dan küskün çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili ve 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesi 2. sıra adayı olan Ahmet Selim Yurdakul, seçim çalışmaları kapsamında Alanya'ya geldi

POLİTİKA 31.05.2018, 21:17 Enes Subaşı
Yurdakul'dan küskün çağrısı
banner404

Haber: Alper KUTAY

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile birlikte çarşı esnafını ziyaret eden Yurdakul, Alanya'nın yeni nesil kanalı Dim TV'nin (dimtv.tv) ana haber bültenine konuk oldu.
'ALANYA'YI İL YAPACAĞIZ'
Dim TV Genel Yayın Yönetmeni Alper Kutay'ın sorularını yanıtlayan Yurdakul, "Alanya il olacak mı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Son dönemde üst üste iki kez Alanya'ya gelen Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli, Alanya'nın il olması gerektiğini her fırsatta zaten söylüyor. Alanya il olmayı en çok hak eden ilçelerin başında geliyor. Alanya halkı eğer Cumhur İttifakı'na güçlü bir destek verirse 25 Haziran sabahından itibaren Alanya yine en güçlü il olacak aday ilçelerden birisi olacaktır."
'KÜSKÜNLERE KAPIMIZ AÇIK'
Öte yandan MHP'den koparak İyi Parti'ye geçen ya da siyaseti tamamen bırakan küskün ülkücülere de Dim TV Ana Haber'de seslenen Yurdakul, "Eğer yanlış yollara saptığını fark eden, pişman olan ülkücü kardeşlerimizin ve dostlarımız varsa, Sayın Genel Başkanımızın da Seçim Beyannamesi'ni açıkladığı gün söylediği üzere hepsine kapımız ardına dek açıktır" dedi.

Yorumlar (1)
Cöck 1 yıl önce
Küskünleri geri gelse yüzde 15 oy garantiydi... ama şu an yüzde 3 bandındasınız