Yücel’den Osmanlı tuğralı tablo

Belek bölgesindeki bir otelde partisinin il ve belediye başkanları ile yerel seçim öncesi istişare toplantısına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi karşılayanlar arasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de vardı.

Yücel’den Osmanlı tuğralı tablo
banner404

ANTALYA’NIN Belek bölgesindeki bir otelde partisinin il ve belediye başkanları ile yerel seçim öncesi istişare toplantısına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi karşılayanlar arasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de vardı. MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan’la birlikte Bahçeli’yi karşılayan Başkan Yücel, il ve belediye başkanları toplantısının Türkiye ve MHP adına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Açılışını Bahçeli’nin yaptığı MHP İl Başkanlığı yeni hizmet binasının açılışına da katılan Başkan Yücel, ”Bu güzel yapıda emeği geçen başta İl Başkanımız Mustafa Aksoy olmak üzere herkesi tebrik eder, parti binamızın bölgemize ve teşkilatımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi. Toplantının yapıldığı otelde Bahçeli işe baş başa istişare yapma fırsatı da bulan Başkan Yücel, Bahçeli’ye, üzerinde Osmanlı tuğrası ve Türk bayrağı motifi bulunan bakır işlemeli bir tablo hediye etti.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seda Kaya
Seda Kaya - 4 ay Önce

Adem Murat Yücel her ne kadar çok çalışkan bir belediye başkanı olsan da bu Bahçeli denen adamın arkasından gittiğin sürece ve AKP'yle dirsek temasınız olduğu müddetçe size oy yok.MHP denilen bu parti bu ülkede ne görevini üstleniyor.İktidar mısın, muhalefet mi? Artık bir karar ver.Akşam farklı sabah farklı

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472