Yücel ve Sipahioğlu seçimi konuştu

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı Adem Murat Yücel bu sabah Atatürk Bulvarı üzerindeki Hancı Pastanesi’nde, selefi olan bir önceki Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu ile işletme sahibi Erdal Hancı’nın davetlisi olarak kahvaltıda buluştu

Yücel ve Sipahioğlu seçimi konuştu
banner404

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Ak Partili Meclis Üyesi Mehmet Şenli, İyi Parti Meclis Üyesi Adayı Alptuğ Bildirici ve Alanya’nın tanınmış simalarının hazır bulunduğu kahvaltıda gündem yerel seçimler oldu. Başkan Yücel dün akşam da eşi Yıldız Yücel’le birlikte Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin 30. Yıl kutlama programına katıldı.
BU AKŞAM ÇIPLAKLI’DA HALKLA BULUŞACAK
Doğanay Otel'de yapılan etkinlikte ÇYDD Alanya Şube Başkanı Nilgün Özcan’a teşekkür eden Başkan Yücel, bu sabah da Oba Mahallesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Vatandaş ve esnafın her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Yücel, “Oba Mahallesi esnafının bölge adına talep ve önerilerini dinledik. Esnaf arkadaşlarıma misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, işlerinde bereketli kazançlar diliyorum” dedi. Başkan Yücel’in bu akşam da Çıplaklı Belediye Düğün Salonu’nda saat 19.00’da başlayacak toplantıda halkla buluşacağı bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479