Yücel'den Sağlık Ocağı jesti

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Cumhuriyet Mahallesi’nin yıllardır büyük ihtiyaç duyduğu ve geçtiğimiz aylarda hizmete kazandırdığı Alaaddin Keykubat Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti

Yücel'den Sağlık Ocağı jesti
banner404

Haber: Alper KUTAY

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi’nin geçtiğimiz aylarda yapımını tamamlayarak İl Sağlık Müdürlüğü’ne devrini gerçekleştirdiği Alaaddin Keykubat Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret ederek Aile Hekimleri ile sohbet etti. Cumhuriyet Mahallesi’nin yıllardır hasretini çektiği Sağlık Ocağı Alanya Belediyesi tarafından Yaşardoğu Caddesi, Meziyet Köseoğlu Çıraklık Eğitim Merkezi karşısında inşası tamamlanan ve ataması gerçekleşen Aile Hekimleri Dr. Kenan Satır ve Dr. Taner Karadağ ile bir süre sohbet eden Başkan Yücel, merkezin mahalle sakinlerine hizmet ettiğini söyledi. 
‘BÖLGENİN BÜYÜK SORUNUYDU’
Alaaddin Keykubat Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimleri ile sohbet eden Alanya Başkan Yücel, “Alanya Belediyesi olarak eğitime ve sağlığa ciddi yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Cumhuriyet Mahallesi nüfus yoğunluğu fazla olan bölgelerimizden. Talep üzerine yaklaşık 500 bin TL’lik yatırımla ve tamamen Alanya Belediyesi’nin tasarrufuyla bu binanın inşasını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Alanya’mıza ve mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olsun” dedi.
VATANDAŞTAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR
Cumhuriyet Mahallesi’nin sakinleri, muhitin yüksek bir nüfusa sahip olmasına karşın sağlık ocağı olmayışının büyük bir eksiklik olduğunu ancak Başkan Yücel’in bu talebi hızlı bir şekilde yerine getirdiğini söyledi. Mahalle sakinleri adına konuşan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Musa Akın da Başkan Yücel’e mahallelerine kazandırılan Alaaddin Keykubat Aile Sağlığı Merkezi nedeniyle teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479