banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Vekil Çelik'ten çay simit sürprizi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili ve 27. dönem Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran seçimleri için yoğun mesaisine Alanya’da devam etti

POLİTİKA 01.06.2018, 21:32 03.06.2018, 17:43 Enes Subaşı
Vekil Çelik'ten çay simit sürprizi
banner404

Haber: Alper KUTAY

HEM iftarda hem sahurda seçmenle bir araya gelen Çelik, terörle mücadelede kararlılık vurgusu yaparak, “Ulusal güvenliğimiz kırmızı çizgimizdir” dedi. Çelik, Alanya’nın Asmaca, Bademağacı, Obaalacamii ve Kızılcaşehir Mahallesi’nde hemşerileriyle buluştu. Mahalle toplantılarında hemşerilerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Çelik, iftarda Oba Mahallesi’nde Zülfiye Kültür’ün evine misafir oldu.
SAHURU GENÇLERLE YAPTI
İftardan sonra Hacımehmetli-Dinek Mahallesi’nde hemşerileriyle bir araya gelen Çelik’e burada tablo hediye edildi. Dinek Mahallesi’ndeki taksi durağında taksicilerle sohbet eden Çelik, sahur vaktinde ise Alanyalılara çay ve simit dağıtan Ak Partili gençlerin Ramazan heyecanına ortak oldu. Çelik ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, sahuru ise Atatürk Anıtı arkasında kurulan sofrada gençlerle birlikte yaptı.
‘TÜRKİYE 16 YILDA BÜYÜDÜ’
16 yılda Türkiye’nin yeni yatırımlarla yükseldiğini belirten Çelik, “3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Marmaray gibi mega projeleri hayata geçirdik. Ak Parti Hükümeti döneminde 25 bin 200 kilometre bölünmüş yol yaptık. Hayatları birbirine bağladık. Antalya’yı diğer şehirlere bağlayan devlet yollarını 918 km’ye; ilçe, belde ve köyleri şehir merkezine ulaştıran il yollarını 868 km’ye uzattık. Antalya’daki karayolu ağını bin 786 km’ye ulaştırdık. Antalya–Alanya Otoyolu’nu ve hızlı tren projeleri hızla ilerliyor. 24 Haziran’da sandıktan çıkan zaferle ülkemizin ve Antalya’mızın hızına hız katmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (3)
Yunus k 1 yıl önce
Kadının muhataplıgı sadece seçim zamanları başka zaman hiç bir faydası olmamıştir
Köylü 1 yıl önce
Sena Nur Çelik Hanım sizi sadece seçim zamanlarında görüyoruz.Bu yüzden köy kesiminde bulanan vatandaşlarımız size karşı kırgınlıkları vardır.
Fevzi 1 yıl önce
Tiksiniyorum şu Rabia işaretinden....vekil de aynen çıkmış sahneye ....navigasyon olmadan kaybolur Alanya da..Yazık..