banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

'Vatan göreve hazır'

Vatan Partisi yönetimi Hancı Pastanesi'nde düzenlenen kahvaltıda buluştu. İlçe Başkanı Kurtoğlu ile milletvekili adayları, "1 Kasım'da Alanya'dan vize istiyoruz" dedi

POLİTİKA 12.10.2015, 14:11 12.10.2015, 13:12 Şerife Çoban
'Vatan göreve hazır'
banner404
Haber: Alper KUTAY
VATAN
Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, Hancı Pastanesi Otogar Şubesi'nde dayanışma kahvaltısı gerçekleştirdi. Parti üyeleri ve gönüllülerin buluştuğu kahvaltıya yaklaşık yüz kişi katıldı. Vatan Partisi Antalya Milletvekili Adayı Nuran Menteş ile Tahir Sertkaya'nın yanı sıra Gazipaşa ve Manavgat İlçe Teşkilatı yöneticileri ve Vatan Partisi’ne gönül veren çok sayıda Alanyalı da kahvaltıda bir araya geldi. Alanya İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu, Ankara Tren Garı yakınlarında miting için toplanan kişilere karşı yapılan terör saldırısını lanetlediklerini belirtti.
'ASKER VE POLİS HEDEF ALINDI'
Bu saldırının aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nün terörü alt etmek için başlattığı vatan savunmasına karşı yeni bir saldırı cephesi olduğunu savunan Kurtoğlu, "Ancak bu saldırılar terörle mücadeledeki kararlılığa sekte vuramayacaktır. Türkiye, bu badirelerden ancak ve ancak halka dayanan güçlü devletle çıkabilir. Vatan Partisi bu göreve hazır ve taliptir. Hiç bir kuvvet Türkiye’yi etnik ve mezhepsel olarak bölemeyecek, buna güçleri yetmeyecektir. Türk milleti bu badirelerin üstesinden gelecek güce sahiptir"  dedi. Etkinlik, milletvekili adayları Nuran Menteş ve Tahir Sertkaya'nın konuşmaları ile sona erdi. 
Yorumlar (0)