banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Türktaş takipte

CHP'nin 30 Mart Adayı Şefik Türktaş, “Bundan sonra CHP Grubu, Belediye Meclisi'nde her ay MHP'li Yücel'e bir proje sunup, uygulanıp uygulanmadığının takibini yapacak, sorunları gündeme getirecek” dedi

POLİTİKA 03.08.2014, 18:40 03.08.2014, 17:38
Türktaş takipte
banner404
 ALANYA'DA 2014'ün Mart ayında yapılan yerel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Belediye Başkan Adayı olan Şefik Türktaş, hafta sonu CHP’nin Belediye Meclis Üyeleri Erkan Demirci, Erdoğan Toktaş, Gökhan Sipahioğlu, Mehmet Kural, Eray Erdem ve Mustafa Aras'ın da katıldığı CHP Grubu'na başkanlık etti. MHP'li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in 4 aylık hizmetlerini masaya yatıran CHP Grubu, bundan sonraki dönemde Türel ve Yücel'in hizmetlerini takip etme kararı aldı.
PROJELERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ’
CHP'nin seçim öncesi 55 projesini kamuoyuna sunduğunu ifade eden CHP'li Şefik Türktaş, “Biz Alanya'yı seviyoruz, hizmet konusunda elimizi taşın altına da koymaya hazırız. Şehrin menfaatine bir şey yapılırsa hem Büyükşehir'de, hem de Alanya'da iki belediye başkanına da tam destek veririz ama aleyhine bir iş yapılacak olursa da gerekli muhalefeti yaparız. Bu nedenle seçim öncesi hazırlattığımız 55 projeyi her ay Alanya Belediye Meclisi'ne sunup, bunların uygulanıp uygulanmadığını kontrol edeceğiz. MHP'li Yücel'in vatandaşa verdiği sözlerin takipçisi olacağız. Eğer projelerini uygulayamaz ve bizim de verdiğimiz projeleri uygulamazsa, o zaman kamuoyuna bunları birer birer anlatacağız” dedi.
Yorumlar (0)