Türkdoğan MHP'nin hedefini açıkladı

MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, "Göreve geldiğimizde partimizin Alanya'da bin 600 üyesi vardı. 1 yılda bin 100 üye kazandırdık. Hedefimiz 2023 üye" dedi

Türkdoğan MHP'nin hedefini açıkladı
banner404

Haber: Alper KUTAY

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya'nın yeni nesil televizyonu Dim Web TV'de akşam haberlerinin canlı yayın konuğu oldu. Yarın Alanya'ya gelecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin programına ilişkin açıklamalarda bulunan Türkdoğan, gerçekleşecek etkinliklere tüm Alanya halkını davet etti. Alanya'ya hizmet sevdasıyla görevinin başında bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in Alanya'ya kazandırdığı mega projelerin açılışının MHP Lideri Bahçeli ile yapılacak olmasının Alanya için bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Türkdoğan, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, 8-9-10 Aralık'ta Belek'te bir otelde düzenlenecek MHP'li belediye başkanlarının katılacağı toplantıya katılacak. Yarın (bugün) akşam itibariyle biz de genel başkanımızı karşılayacağız. Genel başkanımızın programı yarın akşam itibariyle başlayacak. Cumartesi (yarın) günü de saat 14.00'de Alanya Belediyemizin yeni binasının temel atma törenine genel başkanımızla birlikte katılacağız. Kendisi de burada bir hitap gerçekleştirecek. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, kısıtlı imkanlarla Alanya'ya hizmet sunan Adem Murat Yücel ve ekibini bir kez daha onure edecek. Kamu kurumları içerisinde yapılmış en büyük Güneş Enerjisi Santrali (GES) projesini de inceleyip açılış yapacaklar. 40'ın üzerindeki aracın duasını da yine genel başkanımızla yapacağız" dedi.
'HEDEFİMİZ 2023 ÜYE'
Program sıkışıklığı dolayısıyla iptal edilen rozet takma merasimi ile ilgili de konuşan Başkan Türkdoğan, "Alanya Belediyemizin yaptığı bunca yatırımın açılış ve temel töreni var. Sıkışık bir programımız var. İlerleyen süreçte daha geniş katılımlı bir üye rozet takma töreni yapacağız. 2000 yılından bizim göreve geldiğimiz 2016 yılına kadar MHP'nin Alanya'da bin 600 üyesi vardı. Biz de üstüne bin 100 üye ekledik. Bizim dönemimizde partiye eklediğimiz üye sayısını 2023'e çıkaracağız. Katılımcı bir parti olmayı hedefliyoruz. Türkiye'nin erken uyarı sistemi olan partimiz ve liderimiz Bahçeli'nin bugüne kadar söyledikleri hep haklı çıkmıştır. FETÖ konusunda ilk tavır koyan hep Bahçeli olmuştur. Bahçeli'nin bugüne kadar koyduğu öngörülerin doğruluğu hep ortaya çıkmıştır. MHP'nin kapısı tüm vatandaşlarımıza açıktır. Partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımızın kalbinde memleket sevdasının olması yeterlidir" diye konuştu.
'ÜLKÜCÜLÜK MHP'DE YAPILIR'
Eski MHP'li Milletvekili Meral Akşener'in kurucusu olduğu İYİ Parti ile ilgili eleştirilerde de bulunan Türkdoğan, yakın zamanda açıklanması beklenen İYİ Parti'nin olası Alanya İlçe Yönetimi'ne aday isimlere de seslendi. MHP'nin 48 yıldır vatana ve millete en iyi hizmeti verdiğinin altını çizen Türkdoğan, "Partimiz, milli menfaatleri, şahsi menfaatlerinin önünde tutan bir anlayışla bugüne kadar hizmet vermiştir. MHP bu milletin emniyet sibobu olmuştur. Bunu görmek istemeyenlerin çeşitli bahaneleri vardır. Başbuğumuzun emrinde, liderimiz, Türkmen beyimiz Bahçeli'nin izinde yoluna devam etmekte olan bir MHP vardır. Ülkücülük de yalnız MHP'de olur" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479