Türkdoğan'dan MHP İl Başkanlığı binasına tam not

Eşiyle birlikte İl Başkanı Aksoy'un konuğu olan Türkdoğan, MHP İl Başkanlığı binasına tam not verdi

Türkdoğan'dan MHP İl Başkanlığı binasına tam not
banner404

Haber: Alper KUTAY

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, hafta sonu eşi Besna Türkdoğan'la birlikte Antalya'ya gitti. İl Başkanı Mustafa Aksoy ve Osman Coşkun ile MHP Antalya İl Başkanlığı'nın yeni hizmet binasının kaba inşaatını inceleyen Türkdoğan, "MHP'nin kurumsal kimliğine yaraşır şekilde devam eden inşaatımızda emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi. Türkdoğan ayrıca eşiyle birlikte İl Başkanı Aksoy'un ve eşinin misafiri oldular. 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Türkdoğan, şöyle konuştu:
'ERSOY BİR VATAN KAHRAMANIDIR'
"Topraklarımızın işgal altında olduğu yıllarda vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy, tarihi boyunca sayısız destanlar yazmış olan kahraman milletimizin vatan sevgisini, bağımsızlığa olan düşkünlüğünü, milli mücadele ruhunu, fedakârlığını ve cesaretini en özel şekilde dizelere dökerek milli marşımızla ölümsüzleştirmiştir. Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy, Türk milletinin vatan sevgisini ve bağımsızlığa olan aşkını en güzel şekilde anlatmış olduğu İstiklal Marşı’nı, Türk milletine, cesaret vermek üzere milli mücadele döneminde yazmıştır.
'İSTİKLAL MARŞI GÜÇ KAYNAĞIMIZ'
Milletimizin duygu ve düşüncelerine en iyi şekilde tercüman olmuş, kahramanlığını, azmini ve cesaretini ölümsüzleştirmiş olan İstiklal Marşı, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu kutsal vatanın semalarında yankılanmaya devam edecektir. Bizlere her zaman moral ve güç kaynağı olan İstiklal Marşı'nın kabulünün 97. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı'nda şehit düşen tüm kahraman askerlerimizi, milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u rahmet, şükran ve minnetle anıyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479