banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Turizmciden destek isteği

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Serik'ten sonra Alanya'ya gelen AKP Antalya Milletvekili Sadık Badak, seçimlerde turizm sektöründe çalışan personelin değişimli olarak oy kullanabilmesi için turizmciden destek istedi

POLİTİKA 02.08.2014, 00:15 01.08.2014, 23:42
Turizmciden destek isteği
banner404
 ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) Antalya Milletvekili Sadık Badak, dün öğle saatlerinde Alanya'ya geldi. Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek arayan AKP İlçe Teşkilatı’nın Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirdiği çalışmaya katılan Badak, esnaftan ve vatandaşlardan Başbakan Erdoğan'a Cumhurbaşkanlığı yolunda oy istedi. Badak’a ziyareti sırasında AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, teşkilat üyeleri ve partililer eşlik etti. Sanayi Sitesi ziyaretinin ardından Oba Mahallesi’nde yer alan, eski Alanya Belediye Meclis Üyesi, Uğurlu Kuyumculuk sahibi Hüseyin Girenes’e ait Mitos Otel'de bir basın toplantısı düzenleyen Badak, AKP iktidarının son 12 yılda Antalya'ya önem verdiğine vurgu yaparak, bunların sonuçlarını aldıklarını söyledi.
‘SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’
Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu'nun hem milletvekilliği hem de Bakanlığı döneminde Alanya ve Gazipaşa'da kalıcı hizmetler yaptığını anlatan, Alanya'ya bundan sonra da hep birlikte hizmet edeceklerine değinen Badak, “Öncelikle Afyon, Döşemealtı, Alanya ve Gazipaşa Otoyolu'nu takip ediyoruz. Hep beraber Alanya'nın problemlerini çözmeye devam edeceğiz” dedi. İlk turu 10 Ağustos, ikinci turu 24 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden de bahseden Badak, “Biz, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı grubumuzun bütün milletvekillerinin oybirliğiyle aday gösterdik. Kendisi de bu adaylığı kabul etti. Biz vatandaşlarımızdan adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermelerini talep ediyoruz” diye konuştu.
‘ÜLKENİN KURTULUŞ REÇETESİ BİZDE’
Şu anda vizyonu en geniş adayın Erdoğan olduğunu anlatan Badak, “Yurtiçi ve yurtdışında gerek tanınırlığı gerekse meselelere çok hızlı bir şekilde müdahale ediyor olması bakımından milletimizin geleceği açısından Sayın Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı makamından ülkemize çok daha iyi hizmetler gerçekleştireceğine yürekten inanıyoruz” dedi. Seçimin yaz dönemine denk geldiğini hatırlatan Badak, özellikle Alanya'da turizm tesislerinin yoğun bir şekilde çalıştığına değindi. Tesislerde çalışan personelin seçimde oy kullanabilmesi için turizmcilerden personele oy izni vermelerini isteyen Badak, “Personelin 10 Ağustos günü seçime katılıp oy kullanabilmeleri için Alanyalı turizmci arkadaşlarımızdan bir ricamız var. Sabah 08.00'de başlayacak olan oy kullanma işleminde personele değişimli olarak oy kullanmaları için izin vermelerini rica ediyoruz. Belirli ufak gruplar halinde çalışanlarına izin vererek kolaylık sağlamaları tek temennimiz” ifadelerini kullandı. Badak daha sonra Gazipaşa'ya giderek Gazipaşa’daki partililer, halk ve esnafla buluştu.

Yorumlar (0)