banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

''Türel Alanya'yı çok önemsiyor''

Önümüzdeki süreçte Alanya’ya çok büyük hizmetlerin geleceği müjdesini veren Güney, “Sayın Türel, seçimde en fazla oyu aldığı Alanya’ya çok büyük önem veriyor. Biraz sabır istiyoruz” dedi

POLİTİKA 13.08.2014, 03:56 13.08.2014, 03:06
''Türel Alanya'yı çok önemsiyor''
banner404
 ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya’daki sorunları zaman içerisinde birer ikişer çözmeye başladıklarını bildirdi. Genelde su arızalarıyla ilgili çok yoğun talep olduğunu ifade eden Güney, “Alanya artık büyüdü ve büyük Alanya'nın her bölgeden gelen sorunları var. ASAT da var gücüyle bu sorunları çözmek için uğraşıyor. Birçok yerde ekiplerimiz arızaları gidermeye çalışıyor. Yeni kanalizasyon hatları ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Arıtmalarla ilgili çalışmalar devam ediyor. Göreve başladığımızda kendimizi, kucağımızda birçok sorunla karşı karşıya bulduk. Elimizdeki imkânlarla bunları hızlı bir şekilde çözmeye çalışıyoruz” dedi.
‘ALANYA YAKIN MERCEK ALTINDA’
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay’ın Alanya’ya büyük önem verdiklerine dikkati çeken Güney, “Menderes Bey özellikle Alanya gibi büyük ilçelerde sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi için tüm birimlere talimat verdi. Tüm daire başkanlarımız neredeyse her gün Alanya ile ilgili çalışmalar yapıyor. Alanya merkezin yanı sıra Konaklı ve Türkler Mahallesi’nde çalışmalarımız sürüyor. Önümüzdeki hafta içerisinde Bademağacı ve Dim köylerinde asfalt çalışmalarımız başlayacak. ALTİD’in sahilleri devralması konusu da tam netleşmedi, çünkü sahillerin denetimi henüz Büyükşehir Belediyesi’ne geçmedi” diye konuştu.

Yorumlar (0)