banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Toksöz’den "Şaşkın" uyarısı

MHP’li Toksöz, sosyal medyada MHP ile Alanya Belediyesi’nin arasını bozmaya çalışanları uyardı

POLİTİKA 22.07.2014, 09:39 22.07.2014, 08:50
Toksöz’den "Şaşkın" uyarısı
banner404
ALANYA Belediye Meclisi’nin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensubu üyesi, eski Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Toksöz, son günlerde yerel basında MHP ile Alanya Belediyesi aleyhine çıkan haberlere ve açıklama yapan isimlere adeta ateş püskürdü. Toksöz, “Son günlerde gerek sahte isimlerle gerekse bazı şaşkınların adıyla sosyal medyada partimizin birliğine yönelik saldırılar yapılmaktadır. MHP İlçe Teşkilatı ile Alanya Belediyesi arasında nifak tohumları ekmeye çalışan münafıklar yoğun çalışıyor. Soruyorum. Neden sahte hesaplar?” dedi.
‘ARAMIZI KİMSE BOZAMAZ’
Toksöz, açıklamasını şu sözlerle tamamladı. “Cevap, gerçekte toplumda karşılığınız yok, siz de biliyorsunuz ki geçmişinizi pazarlayarak hareketin geleceğini ipotek altına alamazsınız. Ya da MHP’den beklentileri yerine gelmeyince harekete düşman olan genç kurnazlar, siyasetin geleceğinde yoksunuz. Milliyetçi hareket dürüst ve temiz insanların omuzlarında yükselecektir.” Toksöz'ün bu açıklamaları, yakın çevresinde ‘Militan Ahmet’ olarak bilinen ve MHP'nin Alanya'daki sembol isimlerinden biri olan Ahmet Yenialp'in önceki gün Alanya Belediyesi'ne yönelik zehir zemberek eleştirilerine bir yanıt olarak yaptığı belirtiliyor.
Yorumlar (1)
Ahmet KABA 5 yıl önce
seçi̇ldi̇ği̇ni̇z i̇çi̇n saygi duyoruz,boş boş i̇şlerle uğraşmayin vede boşa efor sarfetmeyi̇n,mi̇llete hi̇zmet edi̇n kardeşi̇m,hasan bey i̇ arar olduk ya