Toklu’dan vefa buluşması yorumu

‘AK Parti Antalya Vefa Buluşması'na ekibiyle birlikte katılan Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Bu yolda yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızla vefanın her zaman gösterildiğini bu programda gördük

Toklu’dan vefa buluşması yorumu
banner404

Haber: Alper KUTAY

DAVAMIZA hizmet eden yol arkadaşlarımızla vefa için toplandık" dedi. Ak Parti’de 2001 yılından bu yana görev yapan bütün partililer, Antalya’da düzenlenen ‘Dünden Bugüne, AK Parti Vefa Buluşması’nda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katılımıyla bir araya geldi. Düzenlenen programa, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, eski ilçe başkanlarından Hüseyin Güney, ilçe başkan yardımcısı Mehmet Ali Kiriş ve Alaaddin Işık da katıldı.

‘YOL ARKADAŞLARIMIZLA BULUŞTUK’
Toplantının ardından bir açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, şunları söyledi: "Cumartesi günü Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımlarıyla 2001 yılından günümüze kadar partimize emek vermiş, davamıza hizmet etmiş tüm yol arkadaşlarımızla Antalya İl Başkanlığı'nın düzenlediği vefa buluşmasında bir araya geldik. Eski ilçe başkanlarımızın, eski il yönetim kurulu üyelerimiz ile tüm partililer bu programda hazır bulundu. Ak Parti, yaptığı hizmetler ve çalışmalarla vatandaşın gönlünde her zaman taht kurdu. Bunun yanı sıra vefanın sadece semt adı olmadığını bu yolda yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızla vefanın her zaman gösterildiğini bu programda gördük. Başta İl Başkanı İbrahim Ethem Taş olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 00:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472