Toklu'dan proje önerisi

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, yıllardır atıl halde bulunan Damlataş Eğlence Merkezi A.Ş. (DEMAŞ) alanının bir cazibe merkezine dönüştürülmesi çağrısında bulundu

Toklu'dan proje önerisi
banner404

TOKLU, Alanya'nın adeta kalbinde bulunan ancak yıllardır atıl vaziyette bekleyen alanla ilgili çağrısında şu ifadelere yer verdi: "Alanyalılar tarafından DEMAŞ alanı olarak da bilinen bölgenin, halkımızın kullanabileceği bir merkez haline getirilmesi, kültürel, sosyal ve diğer etkinliklerin yapılabileceği bir cazibe alanı oluşturulması Alanya için faydalı olacaktır. O bölgedeki esnafların da alışveriş standartlarının artması için DEMAŞ'ta bir kültür alanının oluşturulması ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulması kentimize değer katacaktır. Özellikle o alanda oluşturulacak kültür merkezinin yeşil alanlarla desteklenerek bir cazibe merkezi haline getirilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Burada öğrencilerin de etkinlikler düzenleyebileceği performans alanlarının oluşturulması öğrenci kenti Alanya için gereklidir. Yeni tiyatro ve sinema salonlarının olması öğrenciler için de çok iyi olacaktır." 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zihni Yayla
Zihni Yayla - 3 ay Önce

Alanya kultur dokusunun odagi(giris kapisi).Yarisma projesiyle kalkisilmali.icedonuk aqua hali artik luzumsuz.20yil onceki Superpark projemde mevcut Belediye Binasinin yoksayilip kiyisal meydan peyzaji gibi kulturel acik mekan duzenlemesi elzem.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472

banner479