‘Teşkilatlar yerel seçime hazır olsun’

Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, 81 il içerisinde ilk ziyaretini Antalya’ya gerçekleştirdi. Kandemir, “Antalya merkez ve ilçeler yerel seçime hazır” dedi

‘Teşkilatlar yerel seçime hazır olsun’
banner404

Haber: Alper KUTAY
ADALET
ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve aralarında Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun da bulunduğu 19 ilçe başkanının katıldığı toplantıya; Teşkilat Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Köse ve Abdulkadir Özel, MKYK Üyesi Gökcen Özdoğan Enç, Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Kemal Çelik de katıldı. İlk olarak İl Başkanı Taş ve ekibiyle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Ak Parti gündeminin her zaman olduğu gibi milletin gündemi olacağını hatırlatarak, “İl ve ilçelerde partimizin yöneticilerinin gündemi milletin gündemi olmaya devam edecek. Millet sokakta ne konuşuyorsa, milletin partisi olarak onu gündemimize alıp çözümü konusunda hep birlikte fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz” dedi.
KÖSE’YE ÖNEMLİ GÖREV
Yeni dönemde Marmara Bölgesi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlenecek olan MKYK Üyesi Antalya Milletvekili Mustafa Köse ile ilgili düşüncelerini de paylaşan Kandemir, “Mustafa başkan yıllardır teşkilatımız içerisinde edindiği bilgi ve tecrübeyi sadece Antalya için değil, aynı zamanda genel siyasetimize de taşıyacak önemli bir görevi üstlenmiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla Türkiye’nin 25 milyon nüfusa sahip, nüfus bakımından en büyük bölgesi olan Marmara’dan sorumlu olmuştur” diye konuştu. Antalya’nın örnek bir teşkilat geleneğine sahip olduğuna da ilçe başkanları toplantısında değinen Kandemir, “Antalya örnek teşkilatçılık geleneği ile Türkiye siyasetine önemli isimleri kazandırmış bir şehrimizdir. Bu tablo Antalya teşkilatımızın ne kadar köklü olduğunun bir göstergesidir” dedi.
‘ÇAVUŞOĞLU ÜLKENİN GURURU’
Kandemir, şöyle devam etti: “Başta Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere Antalya teşkilatımız önemli isimler yetiştirmeye devam ediyor. Bu durum sizler için son derece gurur verici bir tablodur. Antalya kadrolarımızda yer alan herkesin teşkilat geleneğimizin tozunu yutarak bugün bu kadrolarda ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduğunu biliyoruz. Büyük Ak Parti ailemize katılan yeni genç arkadaşlarımızla birlikte bu kutlu davayı sürdürmeye devam edeceğiz. Yaklaşan önümüzdeki yerel seçimlerde teşkilatımıza yine büyük bir iş düşmektedir. Tüm Antalya genelinde birlik ve beraberliğimizin verdiği güç ile yine önemli başarıları elde edeceğimize inancım tam.”

 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472