Sönmez Mahmutlar'da ofis açıyor

İyi Parti ile CHP’nin kurduğu Millet İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, seçim çalışmalarına devam ediyor

Sönmez Mahmutlar'da ofis açıyor
banner404

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve belediye meclis üyesi adaylarıyla Alanya’yı karış karış gezen Sönmez, Alanya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar Mahallesi’ne de seçim ofisi açacak. Millet İttifakı Mahmutlar Seçim Ofisi’nin açılışı 17 Mart Pazar günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek. Seçim Ofisi; Mahmutlar Atatürk Caddesi, Sağlık Ocağı yanı, Vivavus 2 Sitesi’nin altında yer alıyor. Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek’in de katılması beklenen seçim ofisi açılışna tüm Mahmutlar ve Alanya halkını davet etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gözlemci
Gözlemci - 4 ay Önce

Günaydın derler adama biri seçimi almış, sırtlamış uçuruyor, diğeri seçime bir hafta kalmış daha seçim ofisi açabilmek için yerde apalıyor. Madem hazır değildin niye aday oldun anlamadım . Adam tek kale maç oynuyor siz daha şortu dimilemekle meşgulsünüz.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472