banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Siyasette kadın faktörü

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine bir haftadan az bir süre kala Alanya’daki AKP ile CHP’nin Kadın Kolları üyeleri sahaya inip adaylarına halktan destek istedi

POLİTİKA 03.08.2014, 17:51 03.08.2014, 17:53
Siyasette kadın faktörü
banner404

 10 AĞUSTOS Pazar günü 1. turu, 24 Ağustos’ta ise 2. turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala, AKP, CHP ve MHP ilçe teşkilatlarının yanı sıra gençlik ve kadın kolları başkanları da sahaya indi.  Hafta sonu boş durmayan Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık ve ekibi, Cumhuriyet ve Güllerpınarı Mahallesi’nde ev ve işyeri ziyaretleri yaptı. Aileler, ev hanımları ve esnafla sohbet ederek Cumhurbaşkanı Adayı olan Başbakan Erdoğan’ın broşürlerini verip destek isteyen Çalık, “Yaptığımız ziyaret programı dışında çok sayıda vatandaşımız da bize ulaşarak evlerine veya işyerlerine davet ederek bilgi istemektedirler” dedi.

CHP HEYETİ MAHMUTLAR’DAYDI
Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Zuhal Sirkeli ve ekibi de hafta sonu Mahmutlar Mahallesi’nde seçim çalışması yaptı. Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu için halktan destek isteyen Sirkeli, “Tüm vatandaşlarımızı kucaklayacak, ülkemizi yeniden huzura kavuşturacak, hiç kimseyi ötekileştirmeyecek, barıştan yana olan adayımıza, her yerde olduğu gibi Mahmutlar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızdan da büyük destek var. Alanya’da Okurcalar ile Demirtaş arasında yaşayan ve ikamet eden tüm vatandaşlarımızdan ricamız, 10 Ağustos günü mutlaka sandığa gitsinler ve tercihlerini sandığa yansıtsınlar. Çünkü bu seçim diğerlerine benzemiyor. Bu seçim Türkiye için çok önemli” diye konuştu.
Yorumlar (0)