banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Seçim sonucunun muhasebesi yapıldı

MHP İlçe Teşkilatı’nın “AKP, Alanya’da yüzde 46 ile hezimete uğradı” sözlerine yanıt veren Berberoğlu, “Bizimki hezimetse, onların aldığı yüzde 36’lık oy oranı ne? Biz herkesi kucaklayan bir partiyiz” dedi

POLİTİKA 13.08.2014, 18:15 13.08.2014, 17:48
Seçim sonucunun muhasebesi yapıldı
banner404
 ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, 10 Ağustos Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’ni değerlendirdi. Pazar günü yapılan seçimlerde halkın iradesiyle sandıklardan AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın çıktığını söyleyen Berberoğlu, “Alanya'daki oylarımız arttı ve yüzde 46'lık ciddi bir oran yakaladık. Bize oy vermeyen vatandaşlarımıza laf ettirmeyiz, hakaret ettirmeyiz, anlamsız yakıştırmalar yaptırtmayız. Bilakis bir sonraki seçimlerde onları kazanmak için daha fazla hizmet etmeyi hedefleriz, hizmetlerimizi artırırız. Biz seçmenimizi koyun gibi görüp ‘Tıpış tıpış gidip oy kullanacaksınız’ demeyiz” dedi.
‘SONUCUN MUHASEBESİNİ YAPIYORUZ’
Berberoğlu, açıklamasına şöyle devam etti: “Biz millete daha fazla hizmet götürerek kendi vicdanları ile oy kullanmalarını sağlarız. Bizde akıl ve vizyon sahibi insanlar yöneticilik yaparlar. Seçimden sonra, Alanya’da elde edilen sonucun muhasebesini yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yapacağız. Önümüzdeki 2015 Genel Seçimleri’nde yüzde 46'lık oy oranını koruyacağız, üzerine koymaya çalışacağız. Alanya’daki MHP İlçe Teşkilatı, bizim Alanya’da elde ettiğimiz yüzde 46'lık oy oranını hezimet olarak değerlendirmiş. Bizim tek başımıza aldığımız bu oran hezimet ise, soruyorum, 12 partinin toplayabildiği yüzde 38'lik oran nedir?”

Yorumlar (0)