banner468

Rus sevgilisinden çocuğu olan bakan kim?

Ankara kulisleri, Rus sevgilisinden bebeği olan ve ona babasının adını veren bakanı konuşuyor

Rus sevgilisinden çocuğu olan bakan kim?

Ankara kulisleri, Rus sevgilisinden bebeği olan ve ona babasının adını veren bakanı konuşuyor

29 Şubat 2016 Pazartesi 17:33
Rus sevgilisinden çocuğu olan bakan kim?
banner404
ZEYNEP Gürcanlı Sözcü'deki köşesinde bugün ilginç bir bilgiyi okurlarıyla paylaştı. Gürcanlı'nın aktardığına göre; Bir bakanın yabancı uyruklu sevgilisi 10 gün önce büyük bir gizlilik içinde Ankara'daki çok lüks bir hastanede doğum yaptı. Gürcanlı, olağanüstü güvenlik önlemleri altında gerçekleşen doğumun detaylarını şöyle aktardı:
ANKARA KULİSİ: Ka­bi­ne­’ye be­bek mi gel­di? İs­tan­bul­lu­la­r’­a so­rar­sa­nız, “An­ka­ra sı­kı­cı­dı­r” der­ler; “Hep po­li­ti­ka, hep dün­ya me­se­le­le­ri ko­nu­şur­su­nuz. Ma­ga­zin yok, renk yok.” Ama An­ka­ra­’da, şa­şı­ra­cak­sı­nız, bu­gün­ler­de en çok ko­nu­şu­lan ne Su­ri­ye po­li­ti­ka­sı, ne baş­kan­lık sis­te­mi. An­ka­ra­’da ku­lak­tan ku­la­ğa “ka­bi­ne­ye ye­ni bir be­be­ğin gel­di­ği­” ko­nu­şu­lu­yor. Ün­lü de­de­si­nin is­mi­nin ve­ril­di­ği söy­le­nen er­kek be­bek, An­ka­ra­’nın açı­la­lı çok ol­ma­yan, en bü­yük ve ün­lü özel has­ta­ne­le­rin­den bi­rin­de, ba­sın duy­ma­sın di­ye alı­nan çok cid­di ted­bir­ler ara­sın­da yak­la­şık 10 gün ön­ce doğ­du. Söy­len­ti­ler il­ginç… Be­be­ğin an­ne­si­nin ya­ban­cı uy­ruk­lu ol­du­ğu… Has­ta­ne­ye gi­rer­ken ta­nın­ma­sın di­ye ba­şı­nı ör­tüp öy­le gir­di­ği… Has­ta­ne­nin bir ka­tı­nın ta­ma­men bu do­ğum için bo­şal­tıl­dı­ğı, böy­le­ce dı­şa­rı­ya bil­gi ya da fo­toğ­raf sız­ma­sı­nın en­gel­len­di­ği ko­nu­şu­lup du­ru­yor. Bir be­be­ğin do­ğu­mu se­vin­di­ri­ci­dir. Bü­rok­rat da ol­sa, ba­kan da ol­sa; Baş­ba­kan da ol­sa, yar­dım­cı­sı da ol­sa… Her­kes se­vi­nir bir be­be­ci­ğin dün­ya­ya gel­me­si­ne. Pe­ki, bir be­be­ğin doğ­ma­sı gi­bi müj­de­li ha­ber ne­den pay­la­şıl­maz ki? Her­hal­de var­dır bir ne­de­ni….
O BAKAN TUĞRUL TÜRKEŞ Mİ?
Ses getiren bu iddia Ankara kulislerine bomba gibi düştü. Kulislerde o bakanın Tuğrul Türkeş olduğu iddia edildi. Çocuğuna babası Alparslan Türkeş'in adını veren Tuğrul Türkeş, 7 Haziran seçimlerinden sonra MHP'den olaylı şekilde ayrılmış, seçim hükümetinde yer almış daha sonra da AKP'den aday olup 1 Kasım seçimlerinde milletvekili seçilmişti. Türkeş, Davutoğlu'nun kurduğu kabinede de Başbakan Yardımcısı olarak yer aldı.
BOŞANMASI DA OLAY OLDU
Tuğrul Türkeş'in 20 yıllık eşi Kadriye Serpil Türkeş, Temmuz 2008'de İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Kadriye Serpil Türkeş için mahkemenin, "Nafakaya gerek yok" kararını Yargıtay bozmuştu. Bu kararda tanıkların "Türkeş konuta başka kadın getirdi" ifadeleri de etkili olmuştu. Olaylı boşanma davası uzun süre gündemde kalmıştı.

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 29.02.2016 17:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349