banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Pamuk’tan tüm gençlere tavsiye

Büyükşehir Yasası gereği Antalya Valiliği emrine tahsis edilen, ardından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilen ve Güzel Sanatlar Lisesi yapılmasına karar verilen eski Türkler Belediyesi Hizmet Binası’nda hummalı bir çalışma devam ediyor

POLİTİKA 21.07.2014, 17:28 21.07.2014, 18:18
Pamuk’tan tüm gençlere tavsiye
banner404
BÜYÜKŞEHİR Yasası gereği Antalya Valiliği emrine tahsis edilen, ardından Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilen ve Güzel Sanatlar Lisesi yapılmasına karar verilen eski Türkler Belediyesi Hizmet Binası’nda hummalı bir çalışma devam ediyor. Eski Türkler Belediye Başkanı Hayri Çavuşoğlu’nun talebiyle Güzel Sanat Lisesi yapılacağı bildirilen binada açılacak okula, Alanya’nın yanı sıra Gazipaşa’dan da çok sayıda öğrencinin gelmesi için kampanya başlatıldığı öğrenildi.
KAYMAKAM TAVSİYE ETTİ
Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk, Alanya Türkler Güzel Sanatlar Lisesi ek yetenek sınavı duyurusuna başlandığını, başvuruların 25 Temmuz günü mesai bitimine kadar şahsen veya posta yolu ile Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yapılabileceğini, detaylı bilgi ve başvuru formu ile gerekli evrakların ise “alanya.meb.gov.tr” adresindeki duyurular bölümünden elde edilebileceğini açıkladı. Kaymakam Pamuk, “Resim ve müzik yeteneği olan tüm öğrencilerimizin katılımını tavsiye ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)