Ömer Kocaman'dan Alanya için projeler

Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Ömer Kocaman, vermiş olduğu röportajda ülkenin, bölgenin ve Alanya’nın kalkınması için önemli projeleri olduğunu ve bunları gerçekleştirmek ve kalkınma katkı sağlamak için çalışmak istediğini ifade etti

Ömer Kocaman'dan Alanya için projeler
banner404

BAŞBAKANLIK TİKA ve stratejik öneme sahip Türk Konseyi’nde, Orta Asya, Kafkasya ve Afrika ülkelerinde projelerinde yaptığı başarılı çalışmalarla adını duyuran başarılı bürokrat Alanyalı Dr. Ömer Kocaman, AK Parti’den Antalya Milletvekili aday adayı oldu. Yıllarca hükümetin uluslararası projelerinin yönetiminde ve gerçekleştirilmesinde başarıyla görev yapan Dr. Ömer Kocaman, “Ekonomik ve siyasi istikrarın sürdürülmesi ve devletimizin küresel bir güç olması yolunda gençliğim, enerjim, bilgi ve birikimimle AK Parti saflarında yer almak istiyorum. Ülkemin, bölgemin, Alanya’mızın kalkınması için önemli bulduğum projelerim var. Bu kentin bir evladı olarak hem ülkemizin hem de bölgemizin, Antalya’mızın, Alanya’mızın kalkınmasına katkı sağlamak için çalışmak istiyorum” dedi.
'ÇAVUŞOĞLU BÜYÜK ŞANS'
Kocaman, şöyle konuştu: "Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun da Antalyalı, Alanyalı olması, dış politikadaki önemli başarılarının yanı sıra her fırsatta şehrimizi ziyaret etmesi, sadece Alanya’yla sınırlı kalmamakla beraber tüm Antalya turizmine, ekonomisine ve insanına destek vermesi kentimiz için önemli bir imkan ve fırsattır. Bu imkan ve fırsatların kentimize olan katkılarını zaten yaşıyor ve görüyoruz. Yine Antalya’nın evladı olan, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel’in, kentin altyapısı ve üstyapısı için gerçekleştirdiği projeler ve hizmetler ortadadır. Sayın Türel önemli başarılara imza atmıştır. Partimizin Antalya İl Başkanı Sayın İbrahim Ethem Taş’ın da, genç ve dinamik bir yapıya sahip olması, uyuma, ortak akla ve istişareye önem veren bir karakterde olması, Antalya’ya hizmet yolunda bizler için önemli fırsatlardır."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472