Mustafa Türkdoğan'dan THK başkanına 'Bahçeli' tokadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Gaziler Günü kutlaması sonrasında Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanı Metin Akdenizli'ye MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli' için Ermeni soyundan geliyor şeklindeki paylaşımı dolayısıyla tokat attı.

banner404

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Türkdoğan, Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen Gaziler Günü kutlamaları sonrasında Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanı Metin Akdenizli'yle tartıştı. Akdenizli’nin sosyal medyada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Ermeni soyundan geldiğini ifade eden bir paylaşımda bulunması nedeniyle çıktığı öğrenilen tartışmada, MHP İlçe Başkanı Türkdoğan Akdenizli’ye tokat attı. Türkdoğan’ın attığı tokatla Akdenizli yere düşerken, olay yerinde kısa süreli arbede yaşandı.
THK GÖREVDEN ALDI 
Bu olaydan kısa bir süre sonra, THK Genel Merkezi tarafından Metin Akdenizli'nin THK Alanya Şube Başkanlığı görevinden alındığı bildirildi. Görevden alma kararında, Akdenizli'nin sosyal medyada yaptığı paylaşım ve bu yüzden çıkan tartışmanın etkili olduğu belirtiliyor. 
Tartışmalı bir kongreyle göreve gelen Akdenizli, Kurban Bayramı'nda toplanan derilerin büyük bölümünün tuzlanmaması nedeniyle kokması yüzünden tepki toplamıştı. Ardından Kurban Bayramı'nda araçlarıyla deri toplayan iki kişi "Paramız ödenmedi" diyerek Akdenizli hakkında şikayette bulunmuştu.  

İŞTE O PAYLAŞIM :

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 09:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman
süleyman - 7 ay Önce

Mustafa Türkdoğan'ın ellerine sağlık. Akdenizli denen şahıs Türk hava Kurumuna yakışmıyor. Bu zavallı adam derhal kurumun başından alınmalıdır.

mustafa
mustafa - 7 ay Önce

helal olsun Türkdoğan'a

Süleyman
Süleyman - 7 ay Önce

Metin Akdenizl,i kim hangi soydan araştıracağına ve de iftira atacağına çürüttüğü derilerin hesabını versin önce. Onun görevi kurumun menfaatlerini savunmak, soy sop araştırmak değil. kendini ne zannediyor bu adam.

mert
mert - 7 ay Önce

Türk Hava Kurumunun derileri nereye gitti araştıran var mı. Fakir halkın zorluklarla kestiği kurbanının derileri ne oldu.Milli serveti çürütmeye kimin hakkı var. Bu tokat az bile

Ali
Ali - 7 ay Önce

Koskoca THK başkanının görüntüsü ve düştüğü hal bu mu olmalıydı. yazık, kurumun onuruna yazık. Lütfen bu adamı kurumun başından alın. daha saygın insanlar yönetimin başına gelsin

aa
aa - 7 ay Önce

eline sağlık başkan

Zafer Başaran
Zafer Başaran - 7 ay Önce

Eline sağlık başkanım.

Ahmet Kandra
Ahmet Kandra - 7 ay Önce

Bravo. Bu sayede bu paylaşımı duymayanlar da duymuş oldu.


SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472

banner479