Mustafa Toklu düğmeye basıyor

Adaylığına kesin gözüyle bakılan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun, 2002 ruhunu yeniden canlandırmak için ekibiyle birlikte adeta seferber olduğu öğrenildi

Mustafa Toklu düğmeye basıyor
banner404

ADALET ve Kalkınma Partisi’nde (Ak Parti) yerel seçim öncesi başvuru süreci 5 Kasım Pazartesi günü başladı ancak Alanya Belediye Başkan Aday Adaylığı için dün de başvuru yapılmadığı öğrenildi. Aday olacak isimlerden 5'er bin lira talep eden Ak Parti, son başvuruların 12 Kasım'da alınacağını duyururken, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun ‘önemli bir görüşme’ için İstanbul’a gitmesi dikkat çekti. Öte yandan Ak Parti’de Alanya Belediye Başkan Adaylığı için en favori ismin Mustafa Toklu olduğu konuşuluyor.
İSTİFA EDİP SAHAYA İNECEK
Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da siyasi kariyeri boyunca tam destek verdiği isimlerden biri olan Toklu’nun bu hafta içerisinde görevinden istifa edip resmen aday adaylığı başvurusu yapacağı, bu arada Ak Parti’nin seçimlere ilk girdiği ve zafer kazandığı tarih olan 2002 yılındaki ruhu yeniden yakalamak için Alanya’daki tüm partililerle birebir istişare yapacağı öğrenildi.
ÖZEL GÖRÜŞMELER YAPACAK
Ak Parti İlçe Başkanı olduğu Aralık 2017’den bu yana birleştirip bütünleştirici bir misyon üstlenen ve geçmişte çeşitli nedenlerle partiden kopmuş, partiye küsmüş isimleri bir araya getirmek için yoğun çaba sarf eden Toklu’nun, 2004, 2009 ve 2014 yıllarında yerel seçimlere girmiş kadrolarla görüşmelere de başladığı gelen haberler arasında. Partiye 2002’den beri hizmetleri dokunan pek çok ismi tek tek bizzat telefonla arayıp randevu isteyen ve 31 Mart 2019’da yapılacak seçimler öncesi yeniden Ak Parti’nin başarısı için destek isteyeceği öğrenilen Toklu’nun, seçime güçlü bir şekilde girmek için yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiği ifade ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan
Orhan - 6 ay Önce

Mustafa bey de yalandan dolandan proje sunar halk da bunu yer
Antalya büyük şehir başkanlığını kazan menderes türel gibi
Mahmutlara 348 dönüm üzerine alanyaspor tesisi, otogar ve sosyal tesis yapacam diye 4,5 yıl önce söz veriyordu
Aradan yıllar geçti hep lafta kaldı

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479