Mehmet Şahin seçime hazırlanıyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Rent A Car ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren ALTSO üyeleriyle bir araya geldi

Mehmet Şahin seçime hazırlanıyor
banner404

Alper KUTAY
NİSAN
ayının son haftasında yapılması beklenen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimlerine geri sayım sürerken, üyelerin sorunlarını dinleyen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, "Sorunların çözümü konusunda mevzuat çerçevesinde elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi. Dün sabah ilk olarak 1, 2 ve 16. meslek gruplarıyla istişare toplantısında bir araya gelen Başkan Şahin, öğleden sonra da araç kiralama ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösterin üyelerle görüştü. Üyelerin sorunlarını tek tek not alan Başkan Şahin, “Üyelerimiz için elimizi her zaman taşın altına koyuyoruz, koymaya da devam edeceğiz” dedi. ALTSO Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Alanya Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, Ulaştırma Bölge Müdürlüğü’nden Denetleme Şube Müdürü Zeki Dadaş ve Yolcu Şube Müdürü Mümin Gündoğdu ile çok sayıda ALTSO üyesi katıldı.
'HER ZAMAN ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ'
Şahin, “ALTSO'ya kayıtlı her sektörün, her meslek grubunun sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Her geçen gün yeni yönetmelikler çıkıyor. Bundan dolayı da üyelerimiz bazı sorunlar yaşayabiliyor. Bizde ALTSO yönetimi olarak her sektörün uzmanını ve yetkilisini davet edip üyelerimizle buluşturuyoruz. Bugün de taşımacılık sektöründeki üyelerimizle bir araya gelerek sorunlarının çözümü konusunda elimizden gelen desteği vermek için çalışma başlattık” dedi. Başkan Şahin’den sonra söz alan Ulaştırma Bölge Müdürlüğü'nden Denetleme Şube Müdürü Zeki dadaş ve Yolcu Şube Müdürü Mümin Gündoğdu ise yönetmelikler hakkında ALTSO üyelerine bilgiler aktararak, üyelerden gelen soruları yanıtladılar.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479