banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Kurban Bayramı Alanya'da partilileri bir araya getirdi 

Alanya’da bayramlaşma heyecanı vardı. Siyasi partilerin ilçe örgütleri parti binalarında Alanya halkı ve partililerle buluştu

POLİTİKA 11.08.2019, 15:19 11.08.2019, 15:29 Melike Temir
Kurban Bayramı Alanya'da partilileri bir araya getirdi 
banner404

MÜBAREK Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz bugün ülke genelinde olduğu gibi Alanya’da da bayramlaşma heyecanı vardı. Her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da birlik ve beraberlik duyguları en üst düzeyde yaşanırken, siyasi partiler ilçe binalarında partilileriyle buluştu. 
CHP BAYRAMLAŞTI 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe örgütü parti binasının altına kurulan çadırda bayramlaşmak için Alanya halkı ve partililerle buluştu. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ şehir dışı seyahati münasebetiyle törene katılamazken, Karadağı, başkan vekili olarak İrfan Akgün temsil etti. Akgün vermiş olduğu bayram mesajında eşit, adil ve barış dolu bir dünya vurgusu yaparak “Fırsat eşitliğinin sağlandığı barış ve huzur içerisinde bir Türkiye özlemiyle herkesin bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz” ifadelerini kullandı. 
‘İYİ’LER BİR ARADAYDI
İyi Parti İlçe teşkilatında da bugün bayram heyecanı vardı. İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partilinin yer aldığı bayramlaşma töreni parti binasında gerçekleşti. Başkan Apaydın yapmış olduğu konuşmasında bayramın hayırlara vesile olmasını diledi ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutladı. 
YÜCEL DE MHP’DEYDİ 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe teşkilatı parti binasının altında kurdukları çadırda vatandaş ve partilileriyle buluştu. Organize edilen bayramlaşma törenine MHP’li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de katılım sağladı. 
ÇELİK ALANYA’YA GELDİ 
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine ilgi yoğun oldu. Törene Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik de katılım sağladı. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar bir araya gelerek bayramlaştı.

Yorumlar (0)