'Kimsenin 'En ülkücü benim' iddiası olamaz'

MHP'ye ve şahsına yapılan eleştirileri hakaret olarak kabul ettiğini söyleyen MHP İlçe Başkanı Hilmi Er, "Hiç kimse kendini MHP'nin üzerinde göremez" çıkışı yaptı

'Kimsenin 'En ülkücü  benim' iddiası olamaz'
banner404
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hilmi Er, sosyal medyada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aleyhine yapılan eleştirilere sert çıktı. Parti bürosunda bir açıklama yapan Er, "1 Kasım Seçimleri'nde milletin iradesi tecelli etti. Her ne kadar yerelde ve genelde arzu etmediğimiz bir sonuç ortaya çıkmışsa da, hepimiz sandıktan çıkan millet iradesine saygılıyız. Biz Alanya İlçe Teşkilatı olarak bu kısa ve zorlu seçim sürecinde elimizdeki bütün imkanları seferber ederek mücadelemizi yaptık. Bu seçim sürecinde bizlere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ancak umulmuş ve beklenmiş olmasına rağmen seçim sürecine katkı sağlamayanları da ülkücü iradenin hafızası unutmayacaktır" dedi.
'ŞAHSIMA HAKARET EDİLİYOR'
Er, şöyle devam etti: "Son günlerde şahsım ve teşkilatımla ilgili sosyal medya ve yerel basın üzerinden farklı eleştiriler yapılıyor. Yapılan bu eleştirilerin ağır, sorumsuz ve itham edici mahiyette olduğunu üzülerek takip ediyoruz. Partimizin ve davamızın selametini düşünen herkesin, özellikle teşkilatlarımızda görev alarak temsil noktasında bulunmuş olan her bir arkadaşımızın sorumluluk bilinci içerisinde davranarak söz ve eylemlerine dikkat etmesi gerekiyor. Her türlü yapıcı eleştiriye açığız. Samimi olarak yapılacak bu tarz eleştiriler bizi daha ileriye ve doğruya götürecektir. Ancak şahsıma, teşkilatıma ve ülkücü iradeye yapılmış olan bu ağır ve haksız ithamları kabul etmemiz asla mümkün değildir.
'BİZLER İŞGALCİ DEĞİLİZ'
Ülkücü hareketin her kademesinde görev yapan ve hayatının son 11 yılını teşkilatımızda aktif yönetici olarak geçiren, ülkücü iradenin teveccühüyle bu kutlu ve onurlu makama gelen biri olarak 'işgalci' kelimesiyle nitelendirilmemi büyük bir haksızlık ve hakaret olarak görüyorum. Bizler Türk milliyetçisiyiz. Türk-İslam davasına gönül vermiş neferleriz. Alanya sevdalısıyız. Türkiye ve Türk milletinin sevdalılarıyız. Yüksek bir manevi misyonu temsil eden dava adamlarıyız. Bu kutlu davaya inanan bütün arkadaşlarımızı daha sorumlu, yapıcı ve ülkücü duruşa yakışır şekilde hareket etmeye çağırıyorum.
'HİÇ KİMSE MHP'NİN ÜSTÜNDE DEĞİL'
Kaybedecek, kenara itecek hiçbir arkadaşımız yok ve olamaz. Hiç kimse haddini aşarak kendini daha fazla ülkücü olarak görmemeli. Hiçbir söylem ve eylem şahsımı bu kutlu davadan sapmaya, Alanya'ya ve Türk milletine hizmet etme aşkıma engel olamaz. Genel başkanımızın ve genel merkezimizin emrinde bir teşkilat olarak yüklenmiş olduğumuz bu ağır sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz. Yaşanan bu zor günlerin davaya olan yüksek inancımız ve sorumluluğumuz ile aşacağız." 
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 00:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472