banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Kim bu meclis üyesi?

Gazeteci Mesut İlhan’ın Facebook’tan verdiği mesajlar dikkat çekti. Kamuoyu şimdi şu sorunun yanıtını merak ediyor: “Kim bu meclis üyesi?”

POLİTİKA 21.07.2014, 17:44 21.07.2014, 16:56
Kim bu meclis üyesi?
banner404
ON yıldır Mahmutlar Mahallesi’nde kesintisiz yayın yapan Mahmutlar Post Gazetesi’nin sahibi, Alanya Gazeteciler Cemiyeti üyesi Mesut İlhan, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta ilginç iddialar ortaya attı. Özellikle Büyükşehir Yasası’na yönelik etkili kampanyaların hep başrolünde yer alan ve bölge halkının bilinçlenmesinde büyük pay sahibi olan Mesut İlhan, “Mahmutlar’da neden Yamaç Paraşütü Festivali yapılmıyor? Kimler ve hangi MHP’li meclis üyesi engelledi? Hangi meclis üyesi ‘Tesise ben de ortak olursam olur’ dedi ve ret cevabı alınca tesis Alanya Belediyesi tarafından mühürlendi” diye sordu.
‘BİLDİĞİNİ YAZ Kİ TAKDİR EDELİM’
Kapanan Mahmutlar Belediye Meclisi’nden paraşüt tesisi için karar çıkıp çıkmadığını da sorgulayan İlhan, “Çıktıysa şu anki Alanya Belediyesi bu kararı hangi dayanakla bozdu? Birisi doğruları çıkıp açıklasın. Mahmutlar’ın menfaatini kendi çıkarı için değişen kişi kim?” dedi. İlhan’ın takipçisi olan Kerim Küçülmez, “Bildiğini yaz. Alanya öğrensin, herkes seni takdir etsin” derken, CHP’li Murat Tile, “Mesut Bey, kim bu rantiyeci? Açıklarsan Alanya çar çakal kim, öğrensin” diye teklifte bulundu.
Yorumlar (0)