Karadağ: ‘23 Haziran’da biz de İstanbul’da olacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve CHP İlçe Teşkilatı’nın yönetim kurulu üyeleri, Avsallar Mahalle Teşkilatı binasında batı bölgesi üye toplantısı ve teşekkür belgesi verme törenine katıldı

Karadağ: ‘23 Haziran’da biz de İstanbul’da olacağız’
banner404

Alper Kutay

İLÇE Başkanı Coşkun Karadağ, "31 Mart Yerel Seçimleri’nde bizden desteklerini esirgemeyen batı bölgesi üyelerimizle bir araya geldik. Yerel seçimlerde Alanya için gerek seçim sürecinde, gerekse seçim sonrası üstün bir emek ve özveri gösteren batı bölgesi üyelerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğudan batıya, kuzeyden güneye birbirinden kopmayan bir parti olduğumuzu bir kez daha görmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

‘MİLLET İTTİFAKI BİR BÜTÜNDÜR’
Tüm parti üyeleriyle yaptıkları görüşmelerde partisine ve en önemlisi ülkesine bağlı, hizmet etmek isteyen birer parti mensubu olmalarının dışında, vatansever, ayrım yapmayan, tam bağımsız bir Türkiye sevdalısı yurttaşlarla buluştuklarını her toplantıda gösterdiklerini söyleyen Karadağ, “Ülkemizin ve partimizin işte bu yüzden çok şanslı ve umut dolu olduğuna inanıyorum" diye konuştu. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri hakkında istişareler yaptıklarını kaydeden Karadağ, "Eğer Cumhur İttifakı üyeleri İstanbul'da kamp kuracaklarsa bilsinler ki bizler oturup ülke demokrasisinin katledilmesini izleyecek değiliz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472