'Kamudaki müdürleri toplantıya bekliyorum'

CHP İl Başkanı Semih Esen, AKP İl Başkanlığı'nın kamu kurum ve kuruluşlarıyla toplantı yaptıklarını belirterek, "Bütün il müdürlerini yarın toplantıya davet ediyorum. Bakalım gelebilecekler mi?" dedi

'Kamudaki müdürleri toplantıya bekliyorum'
banner404
Haber: Alper KUTAY
CUMHURİYET
Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Semih Esen, ilçe başkanları ve partililerle birlikte il binasında toplantı düzenledi. 17-25 Aralık'ta gerçekleşen operasyonlarda dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Kaan Çağlayan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Oğuz Bayraktar ile birçok işadamının gözaltına alındığını hatırlatan Semih Esen, operasyonlar sonunda gözaltına alınanların serbest, operasyonları yapan görevlilerin ise tutuklandığını söyledi.
'AKP NEYİN PEŞİNDE?'
Esen, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile Veli Ağbaba'nın 17-25 Aralık'ın 'Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası' olması için teklif verdiklerini de anlattı. AKP İl Başkanlığı'nın kamu kurum ve kuruluşlarıyla toplantı yapmasını da eleştiren Esen, "CHP İl Başkanı olarak bütün müdürleri yarın toplantıya davet ediyorum. Bakalım gelebilecekler mi? İktidardaki partinin il başkanının kamu kurum ve kuruluşların il müdürleri ile toplantı yapması gibi bir garabet, ancak tek parti diktatörlüğünün yaşandığı faşist rejimlerde görülür" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472