İşte Kılıçdaroğlu'nun yeni projesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen hafta Parti Okulu’nda, “Sandık Örgütlenmesi Eğitimi” kapsamında eğitim alan parti eğitmenleriyle biraraya geldi

İşte Kılıçdaroğlu'nun yeni projesi
banner404
KILIÇDAROĞLU'NUN başdanışmanı ve Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’nın organize ettiği eğitim çerçevesinde, partisinin yeni projesini açıklayan Kılıçdaroğlu’nun şunları kaydettiği öğrenildi:
 
“İktidara gitmenin yolu Parti Okulu’ndan geçiyor. İnsanlara sadece merhaba demek, el sıkmak, sadece kahve ziyareti yapmak bize sempati, güven ve oy getirmiyor. Bu nedenle her sandık çevresine iki sorumlu atamayı ve bu sorumlulara sandık örgütlenmesi eğitimi vermeyi planladık. Bu sorumlular kendilerinin de oy kullandığı sandık çevresinde yaşayan seçmenlerle yakın diyaloğa girmek durumunda.”
Bu diyaloğun kurulması için Atıcı’nın koordinasyonunda temel bir eğitim hazırlandığına işaret eden Kılıçdaroğlu’nun, “Sanki seçimler birkaç ay sonra olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dediği kaydedildi. Sandık çevresi sorumlularının kendi sandıklarında oy kullanan seçmenlere ilişkin bilgileri elektronik ortamda alacağını, bu bilgilerin YSK’nın resmi olarak yayınladığı bilgilerden ibaret olduğuna işaret eden Kılıçdaroğlu’nun, “Buradaki sorumlumuz o sandıkta oy kullanan seçmenin profilini bilmiş olacak. İkinci olarak, sorumluluk bölgesindeki tüm seçmenlerle iletişim kuracak. Seçmenlerle konuşurken dikkat etmesi gereken konuları, bu eğitimde anlatacağız” ifadesini kullandığı belirtildi. 
 
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 02:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479