banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

İşte ASAT'ın Alanya'daki yeni karargâhı

Önceki gün Alanya’ya gelerek Koordinatör Hüseyin Güney ile görüşen Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, kendisine gösterilen Çevreyolu üzerindeki binayı çok beğendi ve ASAT Alanya Karargâhı olmasına yeşil ışık yaktı

POLİTİKA 13.08.2014, 18:35 13.08.2014, 17:32
İşte ASAT'ın Alanya'daki yeni karargâhı
banner404

 ALANYA Koordinasyon Merkezi’nde Salı günü Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, ASAT Alanya Şube Müdürü Mustafa Göker ve AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ile toplantı yapan ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, Alanya’daki mevcut durum, ASAT’ın yaptığı çalışmalar, önümüzdeki süreçte yapılması planlanan projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunmuştu. Toplantı sonrası bir değerlendirme yapan Karaçay, “Alanya, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlandıktan sonra en büyük önemi buraya veriyoruz. Çünkü Alanya, potansiyeli bakımından en büyük ilçemiz. Biz de bunun bilincinde olarak Alanya’nın ASAT yatırımları açısından bir sorun yaşamaması için bütün imkânlarımızı kullanacağız. Bu bağlamda benim de ilk ziyaret ettiğim ilçe Alanya’dır. Alanyalıların içi rahat olsun, yatırımlarda önceliğimiz Alanya olacak. Kısa sürede bütün sorunları çözeceğiz” demişti.

MÜLK SAHİBİ İLE GÖRÜŞMEYE BAŞLANDI
Karaçay’ın bu toplantıdan sonra Güney, Uludağ ve Berberoğlu ile birlikte Oba ile Mahmutlar Arıtması’na giderek inceleme yaptığı, bu arada Çevreyolu üzeri Alanya Adliyesi karşısındaki yeni beş katlı kiralık binayı inceleyerek ASAT’ın Alanya’daki karargâhının burası olması için yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Hüseyin Güney ile Nurettin Uludağ’ın ofislerinin yine Hükümet Konağı’nda kalacağı, ancak ASAT birimlerinin tamamının eğer mülk sahipleri ile anlaşma sağlanırsa Çevreyolu üzerindeki bu kiralık binaya konumlandırılacağı, önümüzdeki yıl ise ASAT’a ait yeni ve modern bir binanın inşasına başlanacağı da gelen bilgiler arasında.
Yorumlar (0)