banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

İhsanoğlu halkla buluşacak

CB seçimlerinde 13 siyasi partinin destek kararı açıkladığı İhsanoğlu, Cumartesi Antalya'ya geliyor. İhsanoğlu, hem kentin kanaat önderleriyle bir araya gelecek, hem Vali Sebahattin Öztürk'ü ziyaret edecek, hem de semt pazarına girecek

POLİTİKA 25.07.2014, 08:45 25.07.2014, 14:21
İhsanoğlu halkla buluşacak
banner404
 CHP ve MHP'yle birlikte DSP, LDP, DP, BTP, BBP, DHP, TSİP, DYP, Kadın Partisi (KP), Hak ve Adalet Partisi (HAP) ve Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi'nin (TURK Parti) destek kararı aldığı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Cumartesi günü Antalya'da olacak. Kendisini destekleyen siyasi partiler içinden 9'unun il başkanlığının bulunduğu Antalya'da İhsanoğlu, programına saat 12.30'da Ramada Plaza Otel'de yapacağı basın toplantısıyla başlayacak. Henüz taslak aşamasında olan programın devamında İhsanoğlu, basın toplantısının ardından saat 13.00'de Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na (ATSO) geçecek ve burada saat 15.00'e kadar kentin kanaat önderleri, sivil toplum ve meslek örgütleri temsilcileriyle bir araya gelecek.
VALİ ÖZTÜRK’Ü ZİYARET EDECEK
Sonrasında Cumartesi Pazarı'na geçecek olan İhsanoğlu, burada Antalyalılarla bir araya gelecek. Cumartesi Pazarı'nda programlanan yarım saatin ardından 1 saate yakın otobüsle şehir turu atacak ve otobüsten Antalyalıları selamlayacak İhsanoğlu için saat 16.30'da Vali Sebahattin Öztürk'ten randevu istendi. Vali Öztürk'le yarım saat görüşmesi planlanan Ekmeleddin İhsanoğlu, sonrasında Konyaaltı'nda seçim ofisinin açılışını gerçekleştirecek. İhsanoğlu saat 18.00'de ise Şarampol Caddesi'nde yürüyecek. Yoğun programın ardından iftar öncesi Ramada Plaza Otel'de 1 saat kadar dinlenmesi planlanan İhsanoğlu, saat 20.00'de ise Muratpaşa Belediyesi'nin Konuksever Stadyumu'nda düzenleyeceği iftar programına katılacak. İftarın ardından İhsanoğlu'nun Antalya'nın bölgesel televizyon kanalları VTV ve Akdeniz TV'nin ortak yayınına konuk olarak katılması planlanıyor.

Yorumlar (0)