banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

''Hiçbirine oy vermem''

Saadet Partisi (SP) İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Lekalem Düzgün, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi ortaya çıkan üç adayı değerlendirdi

POLİTİKA 01.08.2014, 23:37 01.08.2014, 22:46
''Hiçbirine oy vermem''
banner404
 BDP’nin adayı Selahattin Demirtaş’ın hayatı boyunca ABD, Avrupa ve Siyonistlerin desteği ile Türkiye’yi parçalamak için çabalayan bir partinin mensubu olduğunu savunan Lekalem Düzgün, “Sonunda Kürdistan sözünü rahat telaffuz edecek kadar emeline yaklaşmış bir partinin adayı. Oy veren vebale ortak olur” dedi. Düzgün, 10 siyasi partinin daha Çatı Adayı olan Prof. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu’nun destekçisi olan CHP ile MHP’nin de 12 yıldır Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) horoz dövüşü ve küfürleşmeden öte muhalefet görevini yapamadıklarını ifade etti.
‘ERDOĞAN HERKESE TAVİZ VERİYOR’
Düzgün, “Topraklarımız satılırken, İslam dünyası perişan edilirken, Türkî Cumhuriyetler ihmal edilirken, komşularımızla kavgaya tutuşulurken, CHP ile MHP adeta mecliste yok gibiydi. Onların desteklediği birine oy vermek büyük vebaldir” diye konuştu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ise 12 yıldır ABD’nin güdümünde, NATO’nun hizmetinde, Avrupa Birliği’nin kapısında olduğunu ileri süren Lekalem Düzgün, “Erdoğan’ın vermediği taviz kalmadı. Bu destekleri ile İslam dünyası paramparça oldu. Milyonlarca Müslüman öldürüldü. Tecavüz, soygun, sömürü, katliam, yıkım halen devam ediyor. Türkiye yapayalnız bırakıldı. Bir tek sözü geçecek devlet kalmadı. İçerdeki Müslümanların ağzına bir parmak bal çalarak göz boyadı, vurgun soygun ekonomisi, sıcak para esaslı istikrar sağlanmış gibi gösterildi. Ülke parçalanmanın eşiğine getirildi. Erdoğan’a oy vermek veballerin en büyüğü olur” dedi.
Yorumlar (0)