banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Herkes sandığa gitmeli

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Görüşü ve siyasi düşüncesi ne olursa olsun bütün yurttaşlarıma yaptığım bir ortak çağrı var. Ayın 10’unda sandığa gidiniz ve oyunuzu kullanınız” dedi

POLİTİKA 03.08.2014, 22:25 03.08.2014, 21:25
Herkes sandığa gitmeli
banner404

 KEMAL Kılıçdaroğlu, Antalya Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Feslikan Yayla Şenlikleri ve yağlı pehlivan güreşlerine katıldı. Dün Feslikan Stadyumu’na gelen Kılıçdaroğlu’na vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Alana giren Kılıçdaroğlu, pehlivanlar ile parmak tokalaşması yaptı. Ardından 33 başpehlivanın kura çekimini yapan Kılıçdaroğlu, Feslikan Yaylası’nda olmaktan son derece mutlu olduğunu belirtti. Kırkpınar’a çok kez gittiğini ama Feslikan Yaylası’na ilk kez geldiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, “Geleneksel ata sporumuzu yaşatan, katkı veren bütün sporcularıma yürekten başarılar diliyorum. Hepsine en saygılı, dostça, huzur içinde, barış içinde, samimi bir yarış diliyorum” dedi.

‘SANDIĞA SAHİP ÇIKMALIYIZ’
Cumhurbaşkanlığı seçimine de değinen Kılıçdaroğlu, “10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı seçimini gerçekleştireceğiz. Görüşü, siyasi düşüncesi ne olursa olsun, bütün yurttaşlarıma yaptığım ortak bir çağrı var. Ayın 10’unda sandığa gidiniz ve oyunuzu kullanınız. Demokrasiye katkıda bulununuz. Eğer sandığa giderseniz demokrasimiz güçlenecektir. Çok daha güzel bir Türkiye’yi el birliği ile ayağa kaldırmış olacağız. Tek istediğim, bayrağına sahip çıkan, tek istediğim, geçmişi temiz olan, tek istediğim, bütün vatandaşlarına eşit mesafede olan, tek istediğim, tarafsız birisinin Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmasıdır. Bunu yaptığımız gün demokrasiyi güçlendirmiş olacağız” ifadelerine yer verdi. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun selamını da iletti.
Yorumlar (0)