banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Güney’den Tokar çıkarması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, hafta sonu AKP’lilerle hem batı mahallelerini dolaşıp CB Adayı Erdoğan'a destek istedi, hem de Tokar Yaylası şenliklerine katıldı

POLİTİKA 03.08.2014, 18:42 03.08.2014, 17:48
Güney’den Tokar çıkarması
banner404
 UZUN yıllar sürdürdüğü Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanlığı görevinin ardından 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü olup hizmetlerine devam eden Hüseyin Güney, 10 Ağustos’ta 1. turu yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi sahaya inerek CB Adayı olan Başbakan Erdoğan’a destek istedi. Güney, dün de hem tünel çalışmaları süren Kuşyuvası yolunda inceleme yaptı, hem de Tokar Yaylası’nda başlayan şenliklere katıldı.
‘HİZMETLER DEVAM EDECEK’
Başbakan Erdoğan’ın Türkiye’ye, Antalya’ya ve Alanya’ya önemli hizmetleri olduğunu, 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde bu hizmetlerin hız kesmeden süreceğine inandıklarını vurgulayan Güney, “Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a destek için Alanya’yı adım adım geziyoruz. 10 Ağustos’ta yapılacak seçimlerin ülkemize ve Alanya’ya hayırlı olmasını diliyorum. Verilecek olan desteğin asıl amacı, Alanya olarak Sayın Başbakanımızın arkasında olduğumuzu ve desteklediğimizi göstermektir. Alanya seçmeni 10 Ağustos'ta teveccühünü Türkiye'yi marka bir ülke haline getiren Recep Tayyip Erdoğan'dan yana kullanacaktır” dedi.
Yorumlar (0)