banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

''Güney ne iş yapar?''

Şehrin birçok civar mahallesinden her gün su kesintisi ihbarı aldıklarını söyleyen CHP’li Toktaş, “Merak ediyoruz. Acaba Büyükşehir Koordinatörü Hüseyin Güney ne iş yapar? Bu sorunları bayramdan önce çözsün ve vatandaşı mağdur etmesin” dedi

POLİTİKA 24.07.2014, 01:41 24.07.2014, 00:53
''Güney ne iş yapar?''
banner404
 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı, İlçe Başkanı Şevki Türktaş başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, Alanya Belediye Meclisi üyeleri Erkan Demirci, Gökhan Sipahioğlu, Erdoğan Toktaş ve Mehmet Kural da katıldı. Basın açıklamasını yapan Erdoğan Toktaş, Ortadoğu'da yaşanan katliam ve faciaları kınadıklarını söyledi. Toktaş, öte yandan bugün saat 17.00'de Cuma Pazarı içerisindeki Alanya Belediye Düğün Salonu'nda geniş katılımlı bir toplantı yapılacağını, bu toplantıya MHP, BBP ve DP ilçe teşkilatlarının da katılarak Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na neden destek verilmesi gerektiğinin anlatılacağını belirtti.
‘GÜNEY ARTIK ASIL İŞİNİ YAPSIN’
Alanya’da ise özellikle Mahmutlar ve Türkler Mahallesi’nde hemen hemen her gün su kesintisi yaşandığı yönünde eleştiri aldıklarını belirten Toktaş, “Koskoca Alanya'da 2014 yılında 2-3 gün su gelmeyen mahalleler var. Nerede Antalya Büyükşehir Belediyesi, nerede Alanya Koordinatörü? Günümüz şartlarında susuz bir hayat düşünülemez. Hele Alanya gibi bir yerde, bu devirde, suyun akmaması insanlık onuruna bir saldırıdır. Birçok yerde 5 aydır vatandaşa su faturası gitmiyor” dedi.
‘BU İŞİ BAYRAMDAN ÖNCE ÇÖZ’
Toktaş, açıklamasını şöyle tamamladı: “Sanıyorum Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra faturalar toplu olarak gelecek. Vatandaş bugün 100 TL ödeyecekse, seçimden sonra baskın faturalarla 1-2 bin TL ödeyecek. Antalya BŞB'nin Alanya'da yaptığı en büyük hizmet ASAT Tahsilat Bürosu kurmak oldu. Tahsilat bürosu sadece para alır, tamir hizmeti vermez. Sayın Koordinatör Hüseyin Güney’e Alanya halkı adına selam söylüyoruz. Bu sorunları bayramdan önce çözsün. Olmazsa bayramdan sonra yine gündeme getireceğiz.
Yorumlar (0)