banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Güney Erdoğan için destek istedi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesi İncekum ve Avsallar’da Başbakan ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi

POLİTİKA 05.08.2014, 22:38 05.08.2014, 21:43
Güney Erdoğan için destek istedi
banner404
 ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, esnaf gezisine İncekum’da başladı. Güney’e belde yöneticileri ve Alanya Belediye Meclis Üyesi Ertuğrul Akay eşlik etti. İncekum Belediyesi Hizmet Binası civarı ve Pegasos Otel karşısındaki turistik çarşıdaki esnafı ziyaretin ardından Güney ve beraberindekiler, Avsallar Turistik Çarşı’daki esnafı tek tek ziyaret etti. Hükümetin 12 yılda birçok alanda önemli hizmetler yaptığını ve Türkiye’ye çağ atlattığını belirten Güney, hizmetlerin devamı ve Türkiye’nin istikrarı için Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek verilmesi gerektiğini söyledi.
‘ERDOĞAN REKOR OYLA SEÇİLECEK’
Büyükşehir Koordinatörü Hüseyin Güney, vatandaşların bugüne kadar hep kendilerine destek verdiğini, bunun karşılığında ülkeye önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, “Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde de vatandaşın Başbakanımızı en iyi şekilde destekleyeceğine inanıyorum “ dedi. Güney, gezi sırasında esnafla tek tek görüştü ve onların sorunlarını dinledi. Esnafın taleplerini de alan Güney kısa sürede yapılacak hizmetler için talimatlar verdi. Güney, uzun vadeli çözüm isteyen sorunları da programlarına alarak takipçisi olacaklarını ifade etti.
Yorumlar (0)