Gülay Özen’in babasından destek açıklaması

“Kızımla aynı fikirde değilim” dediği ileri sürülen Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen’in babası Mehmet Uysal, “Ben öyle bir şey demedim. Hakkımı yasal yollardan arayacağım” dedi

Gülay Özen’in babasından destek açıklaması
banner404

ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen'in babası Mehmet Uysal, bir basın kuruluşunda hakkında çıkan habere yanıt verdi. Basın toplantısı düzenleyen Uysal, "Ben Ak Parti üyesi, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve memleketimin sevdalısıyım. Kızımın her zaman yanında, liderimiz Erdoğan'ın ise arkasındayım" dedi. Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Eczacı Gülay Özen'in babası Mehmet Uysal, kendisi hakkında bir basın kuruluşunda çıkan, "Erdoğan'a oy vermem ve kızımla aynı fikirleri savunmuyorum, görüş ayrılıklarımız var" yönündeki haberlere yanıt verdi.
‘BÖYLE BİR KONUŞMA OLMADI’
Böyle bir demeç vermediğini belirten Uysal, "Dün berberde tıraş olduktan sonra, yan sandalyede oturan bir beyefendi benimle fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Ben de kendisini kırmadım ve beraber fotoğraf çektirdik. Kendisini tanımam. Bugün ise bir gazetede hakkımdaki bu haberle karşılaştım. Ben bir Ak Parti üyesiyim, kızım da partinin Kadın Kolları Başkanı. Ayrıca ben bir Recep Tayyip Erdoğan ve memleket sevdalısıyım. Kızımın ise bu yolda her zaman yanındayım. Bu ifadeleri ben kullanmadım ama neden böyle bir haber yapıldı, buna da anlam veremedim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479