banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Esnafla işbirliği şart

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Konaklı Minibüsçüler Kooperatifi esnafıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi

POLİTİKA 04.08.2014, 16:53 04.08.2014, 16:04
Esnafla işbirliği şart
banner404
 KONAKLI Minibüsçüler Kooperatifi’nin organize ettiği toplantıya Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak ve çok sayıda dolmuşçu esnafı katıldı. Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak, yaptığı konuşmada, ulaşım konusunda artık her yönüyle Antalya Büyükşehir’e bağlı olduklarını belirterek, “Bugüne kadar Sayın Güney’le her konuda işbirliği içinde çalıştık. Bundan sonra da aynı olacak. Bütün sorularımızı işbirliği içinde ortak fikirle çözeceğiz” dedi.
‘İŞBİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK’
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney de yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar gerek ulaşım, gerekse minibüsçülerin sorunları konusunda önemli çalışmalar yaptık. Bunları Alanya Minibüsçüler Odası ile yaptığımız ortak çalışmalar ve işbirliği ile çözdük. Bundan sonra da sorunların çözümünde işbirliği içinde olacağız. Alacağımız tüm kararları minibüsçü esnafıyla görüşerek onların talepleri doğrultusunda çözeceğiz. Alanya’daki sorunları çok iyi biliyoruz. Bu sorunların yerinden çözümü için Alanya’ya Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ulaşım Birimi’nin kısa sürede kurulması için girişimlerimiz sürüyor” diye konuştu.
Yorumlar (0)