Devlet Bahçeli Cumartesi Alanya'da

Belediye Başkan Adem Murat Yücel, 9 Aralık Cumartesi günü Alanya'ya gelecek olan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin programına tüm Alanya halkını davet etti

Devlet Bahçeli Cumartesi Alanya'da
banner404

Haber: Alper KUTAY

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 9 Aralık Cumartesi günü Alanya’ya geliyor. Bahçeli, Alanya Belediyesi’nin Oba Mahallesi'ndeki yeni Belediye Sarayı temel atma ve Güneş Enerji Santrali’nin açılış törenlerine katılacak. 8-10 Aralık tarihlerinde Antalya’da Belek Sueno Otel’de Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nı gerçekleştirecek olan Bahçeli, 9 Aralık Cumartesi günü Alanya’yı da ziyaret edecek. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in hizmetlerinin açılış ve temel atma törenlerine katılacak olan Bahçeli, saat 14.00’de Alanya Belediyesi’nin Cumhuriyet Mahallesi’nde inşaatına başladığı Belediye Sarayı'nın temel atma törenine katıldıktan sonra, saat 16.00’da Toslak Mahallesi’nde bulunan Güneş Enerji Santrali’nin açılışını gerçekleştirecek.
ROZET TAKMA TÖRENİ OLMAYACAK
Aynı yerde araç filosuna yeni eklenen araçların dua töreni de yapılacak. Öte yandan, MHP İlçe Teşkilatı'ndaki rozet takma töreninin ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi. Bahçeli’nin Alanya programı ile ilgili bilgi veren Başkan Yücel, şöyle konuştu: “Genel Başkanımız 8-10 Aralık’ta Belek’te partimizin düzenlediği Belediye Başkanları İstişare Toplantısı'na katılmak için Antalya’da olacak. 9 Aralık’ta da Alanya’yı teşrifleri ile bizleri onurlandıracaklar. Parti teşkilatımızı ziyaret ettikten sonra, Belediye Sarayı'nın temel atma ve Güneş Enerji Santrali'nin açılış törenlerine katılarak Alanya halkı ile buluşacak. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Genel Başkanımızı en güzel şekilde ağırlayacağız. Tüm Alanya halkını Genel Başkanımızın katılacağı temel atma ve açılış programına davet ediyorum."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479