banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

'‘Cumhur kararını çoktan verdi’'

AKP İlçe Başkanı Berberoğlu, teşkilat olarak CB seçimlerine hazır olduklarını ve Alanya halkının oyunu Başbakan Erdoğan’a vereceğine inandığını söyledi

POLİTİKA 20.07.2014, 22:45 20.07.2014, 21:53
'‘Cumhur kararını çoktan verdi’'
banner404
 ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, 10 Ağustos’ta 1. turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı (CB) seçimine ilişkin çalışmalarına Alanya merkezin yanı sıra 30 Mart yerel seçimleri öncesi köy ve belde olan mahallelerde de sürdürüyor. CB seçimlerinde, Türkiye'nin büyümesi ve yükselmesinin, herkesin bildiği ve tanıdığı, Milletin Adamı sloganıyla yola çıkan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferle çıkmasıyla olacağına inandıklarını vurgulayan Berberoğlu, “Dava adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemiz 2023 hedeflerine çok daha kolay ulaşacaktır. Seçilmiş Cumhurbaşkanımız ile yeni bir dönemin, yeni Türkiye'nin doğuşu gerçekleşecektir.12 yıldır yapılan reformlar, demokratikleşme, ekonomik kalkınma ve çözüm süreci artarak devam edecektir” dedi.
İHSANOĞLU’NA ŞANS TANIMIYORUZ’
AKP İlçe Başkanı olarak, vatandaşların, halkın sınavından geçmeyen, uluslararası konseyin çatı adayının değil, milletin adamı, herkesin bildiği, halkın içinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan'a oy verileceğine inandığını söyleyen Berberoğlu, AKP İlçe Teşkilatı olarak 10 Ağustos’a kilitlendiklerini belirtti. Berberoğlu, “Teşkilatı tabana yayıp seçim çalışmalarımızı partililerimiz üzerinden devam ettiriyoruz. Önümüzdeki süreçte bölgeye gelecek Bakan ve milletvekillerini vatandaşlarımızla buluşturacağız, CB seçimlerinin önemini anlatacağız. Sayın Başbakan’ın Çankaya Köşkü’ne çıkmasıyla yeni Türkiye'nin büyüme ve yükselme arzusunu devam ettireceğiz. Seçim ofisiyle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Yerini belirleme aşamasındayız. Birkaç güne kadar seçim ofisimizi de hazır hale getireceğiz” diye konuştu.
Yorumlar (0)