Çorbacı'dan fener alayına davet

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı teşkilat binasından aday adayları ve yönetimiyle bir araya geldi

Çorbacı'dan fener alayına davet
banner404

TOPLANTI öncesi bir basın açıklaması yapan Çorbacı, gündemin en önemli konusunun 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olduğunu belirterek, "Biz CHP olarak her sene yaptığımız gibi yarın 09.00'da Atatürk Anıtı önünde çelenk törenimizi yapacağız" dedi. Çorbacı, sonrasında da ilçe teşkilatı olarak Alanya Kent Konseyi tarafından geleneksel olarak düzenlenen fener alayı yürüyüşüne katılacaklarını aktardı. 
'PAZARTESİ MERAKLA BEKLİYORUZ' 
Geçen hafta Antalya'ya gelen CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin programına Alanya ilçe teşkilatı olarak gerekli  desteği verdiklerini söyleyen Çorbacı şöyle konuştu: "Ankara'da da çalışmalarımızı ve temaslarımızı sürdürüyoruz. Alanya'nın nüfusunı, değerlerini ve CHP Alanya tabanını geçtiğimiz günlerde Ankara'da anlattık. Raporlarımızı sunduk. Ve kesinlikle bir milletvekili aday adayımızı listede görmeyi beklediğimizi söyledik. İnşallah en az bir milletvekiliyle Alanya CHP adayı meclise girecektir. İlçe örgütü ve CHP aday adayları olarak pazartesi açıklanacak listeyi bekliyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479