banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

CHP’den köy mahalle çıkarması

CHP İlçe Başkanı Şevki Türktaş merkezde, Antalya Milletvekili Adayı olacağı konuşulan Murat Özçelik ise 30 Mart öncesi köy olan mahallelerde Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışıyor

POLİTİKA 22.07.2014, 09:27 22.07.2014, 08:36
CHP’den köy mahalle çıkarması
banner404

Alper KUTAY

2015 Genel Seçimleri öncesi Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Antalya Milletvekili Adayı olacağı konuşulan eski Antalya İl Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Murat Özçelik, doğup büyüdüğü Gazipaşa’nın ardından Alanya’da da mahalle ziyaretlerine başladı. 30 Mart yerel seçimleri öncesi köy olan ancak Büyükşehir Yasası ile mahalleye dönüştürülen Gümüşkavak ve Uzunöz’ü ziyaret edip muhtarlar Yücel Sezel ve Ziya Özdemir’den köyün sorunlarını dinleyen Özçelik, vatandaşlarla da bir araya geldi. Özçelik, Dim’in Taşbaşı, Alacami, Öteköy, Yalçı ve Bucak mahallelerinin yaylasını ziyaret edip muhtarlar Ali İhsan Erat, Mustafa Zavlak, Durali Güven, Kerim Teker ve İbrahim Giritlioğlu ile görüştü.
İŞMAN İLE ZAVLAK DA EŞLİK ETTİ
Özçelik, “Yayla sakinlerinin sorunlarını dinledik, yetkililere sorunları iletip takipçisi olacağımızın sözünü verdik” dedi. Aslen Gazipaşalı olan ve uzun yıllardır yaşadığı Alanya’da muayenehanesi de bulunan Özçelik, ziyaret ettiği yerlerde yaşayan maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara Ramazan Ayı nedeniyle erzak yardımında bulundu, ayrıca hastaları da ziyaret edip hayır dualarını aldı. Özçelik’e ziyaretlerinde, 80’li ve 90’lı yıllarda Anavatan Partisi’nin (ANAP) en etkin isimlerinden biri olan Diş Hekimi kayınpederi Metin İşman ile CHP’nin Alanya yönetiminde de görev almış bir isim olan Ömer Zavlak eşlik etti.

Yorumlar (0)