CHP'den Yenice çıkarması

CHP'li Kara, Yenice Mahallesi'nde halkla buluştu, CHP'ye katılan 40 yeni üyenin rozetlerini taktı

CHP'den Yenice çıkarması
banner404
Haber: Alper KUTAY 
CUMHURİYET
Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, CHP İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Alanya'nın Yenice Mahallesi'nde partiye yeni üye olan vatandaşlara rozet takma törenine katıldı. Ziyaret esnasında köy halkına seslenen CHP İlçe Başkanı Ali Takavüt, "Vekilimize bizimle beraber olduğu için teşekkür ediyorum. Şehir merkezindeki çalışmalarımız sürüyor. 'Sona geldi' diye bir şey söz konusu değil. Çalışmaları yeniden başa dönerek tekrarlayacağız. Şimdi de köylere gidiyoruz. Gittiğimiz köylerde hem hasta ziyaretleri, hem de üye kayıtları yapıyoruz" dedi.
'ARTIK KÖYLERE GİDECEĞİZ'
Bundan sonra vekilleri parti bürosunda değil, genelde köylerde ağırlayacaklarını ifade eden Takavüt, "Böylelikle CHP'nin köylerde vatandaşın yanında olduğunu hissettireceğiz" diye konuştu. Kalabalık bir kitle tarafından karşılanan Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara ise yeni katılan Yenice Mahallesi sakinlerine CHP rozeti taktı. Toplantı ve ziyaret hakkında bir değerlendirme yapan CHP İlçe Başkanı Ali Takavüt, "Sosyal demokrasi köylerimizden güç alıyor. Halkın yanında olanın kazanacağını Yenice Köyü'nde anladık. Sayın Kara ile CHP'ye toplu katılım töreninde kalpleri fethettik" dedi.
'CHP'YE TEMAYÜL YOĞUNLAŞTI'
Takavüt, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Gençlerle konuştuk, sorunlarını dinledik. Çok çalışacağımıza, Türkiye'nin kazanacağına hep beraber söz verdik. Sadece Yenice'den değil, civardaki 6-7 farklı mahalleden gelenler de oldu. 40 yeni üye kaydı yaptık, rozet taktık. Vatandaşımız bizlere sorunlarını anlattı. Biz de bu sorun ve talepleri her zaman gerekli mercilere aktarma konusunda kendilerinin yanlarında olduğumuzu söyledik. Alanya'nın turizm konusunda yaşadığı sorunları da Sayın Kara'ya aktardık. Kendisinden bu sorunları TBMM kürsüsünde dile getirmesi talebinde bulunduk. Verimli bir toplantı oldu. Önümüzdeki günlerde yine farklı mahallelerde toplantılara devam edeceğiz."
Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2016, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479