CHP adayları açıkladı! Peki Alanya adayı kim?

CHP, 140 il, ilçe ve belde belediye başkan adayını açıkladı. Antalya'dan iki ilçenin adayı açıklandı. Ancak listede Alanya adayı yok 

CHP adayları açıkladı! Peki Alanya adayı kim?
banner404

CHP, 10 il ve 1 büyükşehir belediye başkan adayını belirledi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı milletvekili Ahmet Akın oldu. 3 ilde ise mevcut başkanlar aday gösterildi.
CHP'de parti meclisi ve MYK toplantısı yapıldı.  Toplantıda 10 il ve 1 büyükşehir belediye başkan adayı belli oldu.
Ana muhalefet partisi Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın'ı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gösterecek.
Artvin'de Demirhan Elçin, Batman'da Enver Erdem, Bingöl'de Vahdettin Uzunyayla, Gümüşhane'de Bedri Ağaç, Uşak'ta Asım Kalelioğlu, Erzincan'da İsmail Taş Karabük'te de Ahmet Durum aday olarak belirlendi. 
3 ilde ise mevcut başkanlar yeniden aday olacak; Vefa Salman (Yalova), Ali Orkun Ercengiz (Burdur) Kerim Aksu (Giresun).
129 BELDE VE İLÇE ADAYI 
Belde ve ilçe belediye başkan adaylarından ise 129'u belirlendi. Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde Fethi Yaşar, Çankaya ilçesinde ise Alper Taşdelen aday gösterildi. Belirlenen adayların çoğunun mevcut başkanlar olduğu öğrenildi. 
ANTALYA'DA İKİ İLÇE ADAYI AÇIKLANDI 
CHP, Antalya'dan sadece iki aday açıkladı. Bu isimler mevcut CHP'li belediye başkanları Şükrü Sözen (Manavgat) ve Mustafa Gül (Kemer) oldu. Alanya adayı ise açıklanmadı.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner534

banner518

banner481

banner472

banner479

banner536